Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Aktualności

O wyzwaniach branży MICE podczas Business Without Limits

II edycja Kongresu Business Without Limits odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce pod Rzeszowem w dniach 21-22 czerwca br. W ponad 20 sesjach tematycznych weźmie udział blisko setka panelistów, w tym ekonomiści, przedsiębiorcy, samorządowcy, animatorzy w gospodarce. Organizatorzy zaplanowali, dwie sesje panelowe poświęcone branży spotkań.  Kongresowi towarzyszyć będą rocznicowe obchody pierwszego roku działalności G2A Arena.

Kongres Business Without Limits to dwudniowy, największy w regionie cykl debat o różnorodnej tematyce. W tym roku wyróżniona zostanie branża MICE, której poświecono dwa panele tematyczne. Dotyczyć one będą roli, jaką sektor spotkań może odgrywać w rozwoju polskiej gospodarki oraz jej oddziaływaniu na rozwój miast i regionów.
– Kongres Business Without Limits, jest naszym autorskim projektem, który już w pierwszej edycji stał się największą imprezą gospodarczą regionu. Dążymy do tego, aby wydarzenie to było znaną i rozpoznawaną nie tylko w regionie, ale całej Polsce platformą wymiany poglądów, wiedzy i prowadzenia dyskusji, podczas której omawiane są kluczowe rozwiązania dla rozwoju regionu jak i całej gospodarki – mówi Kamil Szymański, prezes G2A Arena. W pierwszej edycji wydarzenia wzięło udział ok. 1000 uczestników.

W programie zaplanowano konferencje specjalistyczne, obejmujące panele dyskusyjne i poświęcone tematom z różnych gałęzi gospodarki. Wśród tematów wiodących drugiej edycji BWL znalazły się m.in: przemysł spotkań jako niedoceniany motor napędowy polskiej gospodarki, powodzenie branży a rozwój miast i regionów, wpływ sektora finansowego na polską gospodarkę, wyzwania w prowadzeniu biznesu na kilku kontynentach w odmiennej kulturze i specyficznym rynku oraz o skutecznej komunikacji w biznesie. Będą rozmowy o tym, jak rozwijać przemysł z wykorzystaniem najnowszych technologii. Pojawią się zagadnienia poświęcone rozwojowi osobistemu oraz kobietom w biznesie.
Współautorem drugiego dnia Kongresu Businnes Without Limits jest Gazeta Codzienna Nowiny, która przygotowała Flexi Form Day. To kontynuacja idei Forum Menadżerów Podkarpacia.

Kongres będzie również okazją do celebrcji pierwszej rocznicy funkcjonowania Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego G2A Arena. – Ten nowoczesny obiekt, wyposażony w innowacyjne rozwiązania technologiczne, uznawany jest dzisiaj za biznesowe serce i strategiczny punkt promocji naszego regionu. Szeroki wachlarz organizowanych w nim wydarzeń, z powodzeniem propaguje wszystkie inteligentne specjalizacje województwa: lotnictwo, IT, motoryzacja oraz sektor jakości życia. W niemal rok od swojego otwarcia, G2A Arena stało się kluczowym miejscem wymiany idei, myśli oraz informacji nie tylko w skali lokalnej ale również krajowej, a niejednokrotnie międzynarodowej – mówi Władysław Ortyl, marszałek Województwa Podkarpackiego.

Inwestycja samorządu województwa podkarpackiego, która kosztowała ponad 150 mln zł z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej, pozwoliła w ciągu minionego roku zorganizować ponad 100 wydarzeń, wśród których były m.in. Kongresu590”, targi Aerospace & Defense Meetings Central Europe – Rzeszów 2017, Forum Europa-Ukraina czy Ekogala.
www.businesswithoutlimits.pl

18 czer 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.