Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

VES w finale międzynarodowego konkurs Event Technology Awards 2017

VES za nowatorski technologicznie i kreacyjnie video mapping 3D, który stanowił główny element multimedialnej scenografii, oficjalnej części Gali Panattoni Europe 2016, został doceniony przez międzynarodowe jury i znalazł się w ścisłym finale konkursu The Event Technology Awards w kategorii „Best use of Projection Mapping”.
 

– Nominacja dla VES i Anix Events pokazuje, jak silnie kreacyjnie i technologicznie jest nasza krajowa branża. Prawie każdego dnia słyszymy o kolejnych spektakularnych eventach, jakie odbywają się nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami. Informacja o nominacji i fakt, że zrealizowaliśmy jeden z siedmiu najlepszych mappingów ubiegłego roku w Europie napawa dumą – mówi Iwona Czarnata, dyrektor zarządzający VES.
Konkurs The Event Technology Awards nagradza najbardziej nowatorskie technologicznie realizacje i rozwiązania mijającego roku. Wielki finał konkursu odbędzie się 9 listopada w Londynie.
Jak podkreślają realizatorzy projektu, video mapping 3D podczas Gali Panattoni Europe 2016 to przykład jak umiejętne wykorzystanie najnowszych technologii pozwala realizować najśmielsze eventowe kreacje w zupełnie nowym wymiarze – począwszy już od etapu projektowania. Multimedialna scenografia wyświetlana jednocześnie w pięciu płaszczyznach surowego wnętrza zabytkowego warszawskiego Toru Wyścigów Konnych Służewiec, otaczała zebranych gości z każdej ze stron. Dzięki pełnej integracji wszechobecnego obrazu z dźwiękiem goście zostali przeniesieni do niezwykłych wnętrz hal magazynowych pełnych pracujących trybów i budujących się rusztowań.
– W swoich realizacjach zawsze stawiamy na niestandardowe rozwiązania, zarówno jeśli chodzi o miejsce eventu, jak możliwości technologiczne. Tym razem, chcieliśmy zastąpić klasyczną scenografię i technikę, nowoczesnymi technologiami, a cały budynek przekształcić w wielki, multimedialny ekran. Bez wątpienia, było to możliwe dzięki zaufaniu i otwartości na nowe rozwiązania ze strony klienta – mówi Michał Pieprzowski, Anix Event.
– W wieloetapowy proces przygotowania eventu od strony technicznej, zaangażowanych z naszej strony było ponad 25 osób, m.in. 18 techników i 5 programistów pracujących bezpośrednio w miejscu organizacji eventu oraz koordynatorzy odpowiadający za całą logistykę wydarzenia. Takie wydarzenia jak Gala Panattoni Europe pokazują, że w Polsce mogą powstawać produkcje eventowe, których projekt i kreacja stoją na najwyższym  światowym poziomie – mówi Iwona Czarnata.
Nad powodzeniem realizacji od strony technicznej, w tym również zapewnienia backupów sprzętowych czuwał od strony VES Łukasz „Bandzi” Błażewicz, kierownik ekipy technicznej.
Pomysłodawcą oprawy i organizatorem wydarzenia był Anix Event. Za oprawę multimedialną odpowiada firma VES. Wydarzenie zostało przygotowane w ścisłej współpracy z Działem Marketingu Panattoni Europe.

 

 

31 lip 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.