Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Aktualności

VES w finale międzynarodowego konkurs Event Technology Awards 2017

VES za nowatorski technologicznie i kreacyjnie video mapping 3D, który stanowił główny element multimedialnej scenografii, oficjalnej części Gali Panattoni Europe 2016, został doceniony przez międzynarodowe jury i znalazł się w ścisłym finale konkursu The Event Technology Awards w kategorii „Best use of Projection Mapping”.
 

– Nominacja dla VES i Anix Events pokazuje, jak silnie kreacyjnie i technologicznie jest nasza krajowa branża. Prawie każdego dnia słyszymy o kolejnych spektakularnych eventach, jakie odbywają się nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami. Informacja o nominacji i fakt, że zrealizowaliśmy jeden z siedmiu najlepszych mappingów ubiegłego roku w Europie napawa dumą – mówi Iwona Czarnata, dyrektor zarządzający VES.
Konkurs The Event Technology Awards nagradza najbardziej nowatorskie technologicznie realizacje i rozwiązania mijającego roku. Wielki finał konkursu odbędzie się 9 listopada w Londynie.
Jak podkreślają realizatorzy projektu, video mapping 3D podczas Gali Panattoni Europe 2016 to przykład jak umiejętne wykorzystanie najnowszych technologii pozwala realizować najśmielsze eventowe kreacje w zupełnie nowym wymiarze – począwszy już od etapu projektowania. Multimedialna scenografia wyświetlana jednocześnie w pięciu płaszczyznach surowego wnętrza zabytkowego warszawskiego Toru Wyścigów Konnych Służewiec, otaczała zebranych gości z każdej ze stron. Dzięki pełnej integracji wszechobecnego obrazu z dźwiękiem goście zostali przeniesieni do niezwykłych wnętrz hal magazynowych pełnych pracujących trybów i budujących się rusztowań.
– W swoich realizacjach zawsze stawiamy na niestandardowe rozwiązania, zarówno jeśli chodzi o miejsce eventu, jak możliwości technologiczne. Tym razem, chcieliśmy zastąpić klasyczną scenografię i technikę, nowoczesnymi technologiami, a cały budynek przekształcić w wielki, multimedialny ekran. Bez wątpienia, było to możliwe dzięki zaufaniu i otwartości na nowe rozwiązania ze strony klienta – mówi Michał Pieprzowski, Anix Event.
– W wieloetapowy proces przygotowania eventu od strony technicznej, zaangażowanych z naszej strony było ponad 25 osób, m.in. 18 techników i 5 programistów pracujących bezpośrednio w miejscu organizacji eventu oraz koordynatorzy odpowiadający za całą logistykę wydarzenia. Takie wydarzenia jak Gala Panattoni Europe pokazują, że w Polsce mogą powstawać produkcje eventowe, których projekt i kreacja stoją na najwyższym  światowym poziomie – mówi Iwona Czarnata.
Nad powodzeniem realizacji od strony technicznej, w tym również zapewnienia backupów sprzętowych czuwał od strony VES Łukasz „Bandzi” Błażewicz, kierownik ekipy technicznej.
Pomysłodawcą oprawy i organizatorem wydarzenia był Anix Event. Za oprawę multimedialną odpowiada firma VES. Wydarzenie zostało przygotowane w ścisłej współpracy z Działem Marketingu Panattoni Europe.

 

 

31 lip 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.