Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Aktualności

Event ORIENTacja w Fat Buddha

Fat Buddha Restaurant & Lounge i MeetingPlanner.pl zapraszają meeting plannerów na spotkanie poświęcone prezentacji nowo otwartej niestandardowej przestrzeni eventowej – dwupoziomowego lokalu, który mieści się w centrum Warszawy.

Meeting plannerzy podczas „Event ORIENTacji w Fat Buddha”, która odbędzie się 18 września, poznają możliwości nowego miejsca eventowego (przestrzeń restauracji to ponad 800 mkw.). W programie wydarzenia znajdą się także degustacja kuchni japońskiej i autorskich koktajli, pokazy artystyczne i występ zespołu Ladies of Power oraz konkurs wizytówkowy.

Wnętrze Fat Buddha Restaurant & Lounge utrzymane jest w orientalnym charakterze, łączy tradycyjne elementy kultury wschodu z nowoczesnością  i klasyką zachodu. Wysokie czterometrowe okna, antresola oraz podświetlany sufit podkreślają otwartą przestrzeń miejsca.
Do dyspozycji organizatorów wydarzeń są dwa poziomy lokalu z możliwością podziału na poszczególne strefy. Poza otwartą przestrzenią na parterze istnieje możliwość wynajęcia bardziej kameralnej części, czyli strefy Lounge oraz strefy VIP znajdujących się na pierwszym piętrze.
Menu serwowane przez Fat Buddha Restaurant & Lounge to przede wszystkim dania kuchni japońskiej, ale też klasyczne steki czy ryby przyrządzone z nutą orientu oraz autorskie koktajle. Restauracja znajduje się przy ul. Mazowieckiej 2/4.

Uczestnictwo w wydarzeniu wymaga rejestracji (do 17 września). Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.
REJESTRACJA

www.fatbuddha.pl

13 wrz 2017
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.