Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Aktualności

Elfy SBE i KAE – branża eventowa na rzecz potrzebujących

Stowarzyszenie Branży Eventowej po raz siódmy organizuje świąteczno-charytatywną akcję Elfy SBE. W tegorocznej edycji do przedsięwzięcia jako partner branżowy dołączy Klub Agencji Eventowych. Członkowie obu organizacji będą zbierać dary dla Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Międzyrzecu Podlaskim. Spotkanie odbędzie się 11 grudnia 2017 r. w Studiu Eventowym Pół na Pół.

Członkowie Stowarzyszenia Branży Eventowej i Klubu Agencji Eventowych – agencje, obiekty eventowe i podwykonawcy spotkają się, by zebrać dary dla ośrodka wczesnego wspomagania rozwoju dziecka opiekującego się 86 wychowankami i zaopatrzyć ich w najbardziej niezbędne artykuły codziennego użytku ze wskazanej listy potrzeb. Dodatkowo, podczas spotkania zostanie przeprowadzona zbiórka środków finansowych, z których zostaną zakupione niezbędne dla ośrodka produkty. Informacje na temat Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Międzyrzecu Podlaskim i jego potrzeb można znajdują się pod linkiem: www.sbe.org.pl/elfy-sbe/
Organizatorzy zachęcają do zgłaszania deklaracji ofiarowywanych darów na email: oraz rejestrację na wydarzenie www.elfy.evenea.pl

Spotkanie odbędzie się 11 grudnia 2017 r. o godz. 19.00 w Studiu Eventowym Pół na Pół w Warszawie. Podczas wieczoru wystąpią zespół Singin’ Birds oraz Lidia Kopania.
Inicjatorem i organizatorem dorocznej akcji charytatywnej, przeprowadzanej od 2011 r., jest Stowarzyszenie Branży Eventowej. Od 2015 roku w akcji bierze udział również Klub Agencji Eventowych.
MeetingPlanner.pl objął wydarzenie patronatem.

05 gru 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.