Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Aktualności

Inspieracje eventowe na www.inspiracje.ves.pl

Nowa platforma www.inspiracje.ves.pl, stworzona przez VES, to miejsce, w którym zostały zebrane materiały filmowe i zdjęciowe z zaawansowanych technologicznie i nowatorskich eventów z całego świata.

W założeniu twórców platforma www.inspiracje.ves.pl to nowe narzędzie kreacji skierowane do branży eventowej, które umożliwić ma w szybki i prosty sposób odnalezienie inspirujących motywów i rozwiązań niezbędnych do stworzenia i zaprojektowania wyjątkowych realizacji. Event Mmanagerowie swoje wizje i pomysły mogą opracowywać z ekipą VES w studiu projektowym „livecreation”, które, jak ijnformuje VES, powstało w celu stworzenia idealnych warunków do kreacji i pracy na wielu szczeblach realizacyjnych jednocześnie. Zarówno platforma jak i studio projektowe to elementy nowej strategii komunikacyjnej spółki, którą określa hasło ujęte hasztagiem #livecreation. Z agencjami eventowymi firmę VES łączy wspólny cel, którym jest realizacja niepowtarzalnych imprez, również dzięki nowym technologiom i nowatorskim rozwiązaniom, jakie oferuje spółka. – Wiemy, że aby stworzyć wyjątkowy projekt niezbędne są spotkania, rozmowy i wymiana doświadczeń osób reprezentujących odmienne punkty widzenia i potrafiących spojrzeć na ogromne przedsięwzięcie, jakim jest organizacja eventu z różnych perspektyw – mówi Iwona Czarnata z VES. – #livecreation powstał w odpowiedzi na zakup pierwszego w Polsce efektowego media servera gx2 z oprogramowaniem Notch, umożliwiającego nam pracę i wykorzystywanie możliwości związanych z szeroko pojętym generowaniem efektów w czasie rzeczywistym – dodaje. –Dziś #livecreation nabrał o wiele szerszego znaczenia. To również wspólna praca spółki z agencjami nad koncepcją technologicznej kreacji eventów, szukanie najlepszych rozwiązań poprzez łączenie technologii podczas spotkań w studiu projektowym – podsumowuje – Czarnata.
VES pracuje nad kolejnymi narzędziami #livecreation.

11 gru 2017
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.