Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Inspieracje eventowe na www.inspiracje.ves.pl

Nowa platforma www.inspiracje.ves.pl, stworzona przez VES, to miejsce, w którym zostały zebrane materiały filmowe i zdjęciowe z zaawansowanych technologicznie i nowatorskich eventów z całego świata.

W założeniu twórców platforma www.inspiracje.ves.pl to nowe narzędzie kreacji skierowane do branży eventowej, które umożliwić ma w szybki i prosty sposób odnalezienie inspirujących motywów i rozwiązań niezbędnych do stworzenia i zaprojektowania wyjątkowych realizacji. Event Mmanagerowie swoje wizje i pomysły mogą opracowywać z ekipą VES w studiu projektowym „livecreation”, które, jak ijnformuje VES, powstało w celu stworzenia idealnych warunków do kreacji i pracy na wielu szczeblach realizacyjnych jednocześnie. Zarówno platforma jak i studio projektowe to elementy nowej strategii komunikacyjnej spółki, którą określa hasło ujęte hasztagiem #livecreation. Z agencjami eventowymi firmę VES łączy wspólny cel, którym jest realizacja niepowtarzalnych imprez, również dzięki nowym technologiom i nowatorskim rozwiązaniom, jakie oferuje spółka. – Wiemy, że aby stworzyć wyjątkowy projekt niezbędne są spotkania, rozmowy i wymiana doświadczeń osób reprezentujących odmienne punkty widzenia i potrafiących spojrzeć na ogromne przedsięwzięcie, jakim jest organizacja eventu z różnych perspektyw – mówi Iwona Czarnata z VES. – #livecreation powstał w odpowiedzi na zakup pierwszego w Polsce efektowego media servera gx2 z oprogramowaniem Notch, umożliwiającego nam pracę i wykorzystywanie możliwości związanych z szeroko pojętym generowaniem efektów w czasie rzeczywistym – dodaje. –Dziś #livecreation nabrał o wiele szerszego znaczenia. To również wspólna praca spółki z agencjami nad koncepcją technologicznej kreacji eventów, szukanie najlepszych rozwiązań poprzez łączenie technologii podczas spotkań w studiu projektowym – podsumowuje – Czarnata.
VES pracuje nad kolejnymi narzędziami #livecreation.

11 gru 2017
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.