Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Fluo – nowa agencja eventowa

Katarzyna Wysokińska
Monika Korol

Na rynku eventowym pojawiła się nowa agencja – Fluo, stworzona przez Monikę Korol i Katarzynę Wysokińską.

Fluo będzie oferowała kompleksowe działania w zakresie organizacji eventów, strategii marketingowej, wsparcia PR oraz produkcji filmowych.

 

Obie założycielki firmy od lat działają w branży eventowej. Jak wspominają, zetknęły się zawodowo już wiele lat temu, a pracując razem, zaprzyjaźniły się. Teraz, pod nową marką Fluo, zamierzają wykorzystać swoje doświadczenie, zdobywaną przez lata świadomość rynku i relacje, aby zagwarantować swoim klientom kreatywne i profesjonalne wsparcie.
Motto nowej agencji wyraża się w claimie Fluo „We Make Events More Visible”, który ma także odzwierciedlać charakter założycielek agencji – entuzjazm i pomysłowość.

Katarzyna Wysokińska w swej karierze pracowała jako prawnik, managing director w agencji Excentric PR & Special Events i producent filmowy. Na przestrzeni lat współpracowała z klientami z branży motoryzacyjnej, FMCG, social marketingu, nieruchomości, bankowości.

Zdobywała doświadczenie w realizacjach w Polsce i za granicą.

Monika Korol przez ostatnie sześć lat pełnia funkcję event managera w agencji Don’t Worry. Swoje doświadczenie budowała w zakresie kreowania i zarządzania projektami eventowymi z wielu branż, w tym motoryzacyjnej czy kosmetycznej.

Jej wkładem w markę Fluo jest różnorodne portfolio oraz zdolności i wiedza z zakresu różnych dziedzin sztuki.

Twórczynie Fluo w najbliższym czasie skoncentrują się na wprowadzaniu marki i budowaniu relacji przez – jak zaznaczają – indywidualne podejście do każdego projektu i partnera biznesowego.
www.fluo.com.pl
 

18 lut 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.