Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Platinum Mountain Resort&SPA

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Blue Mountain Resort

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Green Mountain 5* Hotel & Apartments

Karpacz (dolnośląskie)

level27

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)
A A
Aktualności

Allegro w Baltic Event Industry Club

Allegro dołączyła do Baltic Event Industry Club (BEIC), organizacji skupiającej agencje specjalizujące się w event marketingu z 10 krajów regionu Morza Bałtyckiego. Allegro, jako event head, odpowiada w organizacji za polski rynek event-marketingowy.


Baltic Event Industry Club powstał jako stowarzyszenie agencji eventowych z regionu Morza Bałtyckiego, które już potwierdziły swoją siłę i znaczenie na lokalnych rynkach. Współdziałanie w ramach organizacji ma sprzyjać umacnianiu biznesu eventowego w regionie.
– Region Morza Bałtyckiego jest wyjątkowy. Od Niemiec i Polski, przez kraje bałtyckie i Finlandię, po Szwecję, Norwegię i Danię, spotykamy się z wieloma podejściami do zarządzania wydarzeniami, prowadzenia kampanii na żywo czy marketingu doświadczeń. Nikt nie może się pochwalić tak wszechstronną wiedzą i dlatego stawiamy na bezpośrednią wymianę doświadczeń pomiędzy ekspertami z poszczególnych krajów. Możemy uczyć się od siebie, korzystać z wiedzy i promować wspólnie potencjał naszego regionu – powiedziała Mary Kirillova, managing director w Baltic Event Industry Club
Polski rynek eventowy i jego uczestnicy, z racji na skalę działania i doświadczenie w znaczących projektach, są traktowani w BEIC szczególnie. – Tutejsze doświadczenia i wiedza są niezwykle ważne dla profesjonalistów z branży eventowej z regionu. Dlatego cieszymy się, że możemy powitać Allegro jako nowego event head w Polsce. Allegro ma ponad 25 lat doświadczenia i zdecydowanie odgrywa znaczącą rolę w Klubie – dodała Kirillova.
Jako event head for Poland, agencja Allegro będzie zajmować się w organizacji aktywnym promowaniem Polski i biznesu event-marketingowego w naszym kraju na arenie międzynarodowej.
– Agencja Allegro ma swój stały udział w profesjonalizacji branży eventowej w Polsce. Działamy aktywnie w strukturach Klubu Agencji Eventowych SAR. Wyjście poza granice daje nam możliwość wymiany know how i dostęp do szerokiego grona profesjonalistów. To również dobra wiadomość dla naszych klientów, którzy planują działania poza Polską. Dzięki ściślejszym kontaktom ze specjalistami od event marketingu oraz podwykonawcami spoza Polski będziemy oferować usługi na poziomie, do jakiego przyzwyczailiśmy w Polsce również poza jej granicami – zaznacza Anna Gogacz, general manager agencji Allegro.
Najbliższe spotkanie organizowane przez BEIC, Baltic For Events Forum 2018 odbędzie się  w dniach19 – 20 kwietnia w Tallinie. Podczas wydarzenia w roli prelegenta wystąpi Wojciech Ostrowski, communications supervisor w agencji Allegro.

08 kwi 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.