Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)
A A
Aktualności

Pierwsze ACTE Warsaw Executive Forum już 23 kwietnia

ACTE Poland zaprasza na konferencję poświęconą zarządzaniu podróżami służbowymi. Program, na który złożą się prezentacje, studia przypadków i panele dyskusyjne, poświęcony będzie analizie zjawisk wpływających na efektywność i optymalizację tego procesu. Forum odbędzie się 23 kwietnia w Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Podczas 1st ACTE Warsaw Executive Forum prelegenci i paneliści będą poszukiwali m.in. odpowiedzi na takie pytania jak: Czy program podróży powinien być dostosowany do potrzeb podróżnych? Kiedy należy przejść z TMC do Departamentu Podróży Wewnętrznej i z powrotem? Jaki wpływ na realizację podróży służbowych mają nowe technologie i które z nich powinny być implementowane przez organizatorów? Według globalnych badań Travelport, 16 kategorii aplikacji jest zazwyczaj używanych podczas podróży, 47 proc. podróżnych korzysta z wyszukiwania głosowego podczas badania podróży, 70 proc. uważa, że cyfrowe karty pokładowe ułatwiają podróżowanie. – Te odkrycia pokazują znaczenie narzędzi cyfrowych dla podróżnych przed podróżą i w jej trakcie. Podkreślają potrzebę, aby warta 7,6 biliona dolarów branża dostosowywała się nieustannie, aby zapewnić elastyczne, odpowiednie i aktualne usługi dla klientów – powiedział Gordon Wilson, prezes i dyrektor generalny Travelport.
Pierwsze ACTE Warsaw Executive Forum jest całodniowym wydarzeniem z udziałem lokalnych i międzynarodowych ekspertów i praktyków. – To wyjątkowa okazja, aby poszerzyć wiedzę i spojrzeć na programy zarządzania podróżami z perspektywy międzynarodowej. I przede wszystkim poznać organizację ACTE i jej specyfikę – podsumowuje dr Krzysztof Celuch, jeden z prelegentów podczas 1st ACTE Warsaw Executive Forum i prezes Celuch Consulting.

Organizatorem forum jest ACTE Poland, polski odział międzynarodowej organizacji Association Corporate Travel Executives, posiadającej 30-letnie doświadczenie w tym obszarze. W założeniu, ACTE pomaga sprawić, by podróże służbowe były wydajne, opłacalne i proste.
Forum ACTE Poland odbędzie się w Warszawie, w hotelu Renaissance Warsaw Airport, 23 kwietnia 2018 r.
Udział przedstawicieli korporacji tzw. corporate buyers jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja, hasło: „Celuch Consulting” – na adres e-mail: należy przesłać następujące dane: imię i nazwisko, stanowisko i firmę oraz adres mailowy, pocztowy i numer telefonu.
Wydarzenie odbywa się pod patronatem MeetingPlanner.pl.
Program ACTE Warsaw Executive Forum

11 kwi 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.