Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)

Transfer Chamelion

Kraków (małopolskie)

Transfer Chamelion

Kraków (małopolskie)
A A
Aktualności

„B2Beat…” – branża ponownie spotyka się w Hulakula

Zwycięzcy i uczestnicy B2Beat 2017. Fot. Robert...

Centrum rozrywkowe Hulakula i MeetingPlanner.pl zapraszają na B2Beat – spotkanie branży eventowej, reklamowej i mediów połączone z branżowym turniejem bowlingowym.

Po sukcesie ubiegłorocznej edycji Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta kontynuuje projekt „B2Beat… branża spotyka się w Hulakula!”, czyli imprezy skierowanej dla osób, które zawodowo zajmują się eventami, reklamą i mediami. Już 3 października branża ponownie będzie się bawiła w Hulakula.
–  Również w tym roku chcemy zaprosić do zabawy w naszym centrum osoby, które zwykle pojawiają się u nas zawodowo. Na co dzień ciężko pracują na każdy udany event, ale na imprezie „B2Beat…” to właśnie oni mają się dobrze bawić i zapomnieć o pracy. Podobnie jak w roku ubiegłym przygotowaliśmy sporo atrakcji, dlatego warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu – 3 października branża spotyka się w Hulakula! – zapewnia Bogumił George, prezes BMG Entertainment, właściciel marki Hulakula.
Podobnie jak w roku ubiegłym, w trakcie „B2Beat…” odbędzie się branżowy turniej bowlingowy. To okazja, by zmierzyć się ze swoją konkurencją i współpracownikami na torach do kręgli. Dla najlepszych przygotowane zostały atrakcyjne nagrody, a dla zwycięskiej drużyny voucher o wartości 10 000 zł do zrealizowania w Hulakula.
Na ten wieczór przygotowano także wiele innych atrakcji i prezentacji nowości pojawiających się na rynku eventowym. W programie m.in. laserowy paintball, warsztaty barmańskie, VR, escape room, armwrestling z Mistrzem Polski, zawody w najsilniejszym uderzeniy, basketball czy wyścigi VR.
Na scenie podczas tego wieczoru wystąpią Filip Lato oraz zespół Zouzy.
Drugą edycję B2Beat poprowadzi znany z anteny Radia Eska Krzysztof "Jankes" Jankowski.

Zaproszenie skierowane jest do planistów spotkań korporacyjnych, przedstawicieli agencji eventowych, reklamowych i marketingowych, biur podróży i agencji incentive, stowarzyszeń, organizatorów konferencji i kongresów, mediów branżowych (marketing, reklama, branża spotkań). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja zarówno uczestników wydarzenia, jak i drużyn startujących w turnieju bowlingowym.
Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta znajduje się przy ul. Jagiellońskiej 82B.

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW
REJESTRACJA DRUŻYN
Szczegółowe informacje o wydarzenia: www.b2beat.meetingplanner.pl
Zobacz fotorelację B2Beat 2017


O Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta
Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta to nowoczesna i największa przestrzeń rozrywkowa w stolicy, oferująca zarówno atrakcje dla indywidualnego klienta, jak i kompleksową obsługę przy organizacji eventów. Plastyczna przestrzeń nowej siedziby Hulakula daje duże możliwości. Można zorganizować w niej koncert, pokaz mody, walkę bokserską, a także konferencję prasową, szkolenia, prezentację produktu czy imprezę integracyjną dla 3 tys. gości.
Na ponad 6,5 tys. mkw. Hulakula znajdują się m.in.: dwie sale konferencyjne, dwie kameralne sale VIP, parkiet na 2 tys. osób, antresola, restauracja dla 600 gości, trzy bary, scena (40 mkw.), bowling i bilard, letni ogródek z zewnętrznym placem zabaw, wewnętrzne place zabaw z trzema strefami dostosowanymi do różnych grup wiekowych, bezpłatny parking na 450 miejsc.

www.hulakula.com.pl

10 wrz 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.