Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Aktualności

Rozwój technologii Wi-Fi w Windsorze – rozwiązania dla biznesu

ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Hotel Windsor w podwarszawskiej Jachrance właśnie zakończył inwestycję związaną z udoskonaleniem technologii Wi-Fi . Prace miały na celu przede wszystkim wsparcie technologiczne dla organizatorów konferencji i szkoleń oraz producentów wydarzeń. W tym momencie posiadamy synchroniczne łącze internetowe 100 MBit/s.


Hotel poprzez wpięcie do sieci szkieletowej EPIX został połączony ze wszystkimi operatorami, co zapewnia szybką wymianę danych. Na życzenie jesteśmy w stanie zwiększyć przepustowość łącza do 150 MBit/s.
Rosnący postęp technologiczny oraz zwiększone zapotrzebowanie klientów, na jak najlepszą jakość łącza światłowodowego spowodowało, że cały obiekt oraz część terenu zewnętrznego została wyposażona w punkty dostępowe (Access Point). Rozwiązanie pozwoliło nam na zwiększenie wydajności Wi-Fi . Dodatkowo możliwość centralnego zarządzania ruchem w hotelu powoduje, że możemy dowolnie konfigurować sieć zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.
Obiekt zyskał profesjonalne rozwiązania dla biznesu, które daje wiele możliwości m.in. stworzenie dedykowanej sieci dla szkolenia, konferencji czy nawet targówz pożądaną przepustowością łącza oraz widoczną brandowaną nazwą sieci radiowej czy stworzenie niezależnej (ukrytej) sieci na potrzeby obsługi punktów recepcyjnych.
Wiemy, że ułatwia to rejestrację gości podczas wydarzenia. Co za tym idzie, wpływa to na komfort i szybkość pracy w trakcie eventu, a także na jego logistykę.
Możliwości nie kończą się na obsłudze konferencji – realizacje eventu w czasie rzeczywistym w jakości FULL-HD lub 4 K, udostępnianie adresu IP na potrzeby prezentacji w technologii VOIP, czy stabilna i jednoczesna obsługa kilkuset połączeń w jednej lokalizacji, np. w sali w trakcie imprezy także są możliwe.
Przy tak dużym zapleczu konferencyjno-noclegowym, jakim dysponuje Windsor – ponad 30 sal konferencyjnych i ponad 400 miejsc noclegowych – zastosowane rozwiązania pozwolą na wprowadzenie przepustowości pasma zgodnie z wymaganiami klienta. Tym samym dostarczy optymalny dobór prędkości dla poszczególnych grup gości.
Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Wiemy, że oprócz fachowej pomocy specjalisty często przy organizacji wydarzenia wymagane jest wsparcie IT – my nim dysponujemy.
Serdecznie zapraszamy firmy i agencje eventowe do kontaktu z działem sprzedaży.

 

09 wrz 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.