Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)
A A
Aktualności

POT zarekomenduje organizatorów wydarzeń

Polska Organizacja Turystyczna (sekcja Poland Convention Bureau) prowadzi program rekomendacji firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów oraz podróży motywacyjnych w Polsce, a także polskich biur marketingu miejsc - convention bureaux. Firmy mogą zgłaszać się do 25 października 2018.

Rekomendację, przyznawaną przez Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej, mogą uzyskać podmioty wyspecjalizowane w planowaniu i organizacji wydarzeń, posiadające odpowiednie doświadczenie organizacyjne, a także zaplecze techniczne oraz przeszkolony zespół pracowników umożliwiający pełną realizację kongresu lub programu motywacyjnego.
Rekomendacje przyznawane są na okres dwóch lat, po tym czasie niezbędne jest ich przedłużenie polegające na powtórzeniu procedury aplikacji.

Firmy, które uzyskają rekomendację, mogą liczyć na aktywną promocję w działaniach Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej, między innymi poprzez umieszczenie informacji w broszurach promocyjnych oraz prezentacjach dla zagranicznych organizatorów, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.
Poza tym rekomendowani organizatorzy zapraszani są do udziału w przedsięwzięciach organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną takich jak prezentacje, międzynarodowe targi branżowe, podróże studyjne, warsztaty i szkolenia.

Rekomendacje posiada 35 firm. Obecna edycja programu dotyczy rekomendacji na lata 2019 i 2020.
Do programu można się zgłaszać do dnia 25 października 2018 roku.

Uroczyste wręczenie certyfikatów odbędzie się 4 grudnia 2018 roku w Warszawie. Spotkanie będzie okazją do podsumowań a także przekazania planów promocyjnych PCB POT na następny rok.

 

Informacje na temat rekomendacji w poszczególnych kategoriach dostępne są do pobrania na stronie POT, w poniższych linkach:

 

Regulamin rekomendacji PCO >>>


Regulamin rekomendacji ITC>>>

 

Regulamin rekomendacji CB>>

11 paź 2018
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.