Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Event managerowie spotkają się w The View

Prezentacja niestandardowej przestrzeni eventowej w warszawskim The View to cel spotkania, w którym będą uczestniczyć event menedżerowie w poniedziałkowy wieczór, 8 października 2018 roku. Projekt odbywa się w ramach cyklu MP MICE & more®.

 

Miejsce będzie prezentowane w oryginalnej odsłonie, obejmującej dwa poziomy klubu, które funkcjonują zarówno latem, jak i zimą, oraz nową restaurację z grupy The View.
Niezapomniany widok na panoramę Warszawy zapewni Klub The View, najwyżej położony klub w Polsce, górujący nawet nad tarasem widokowym Pałacu Kultury i Nauki (The View ma 122 m, a PKiN - 114 m).
Klub The View i restauracja Prime Cut znajdują w Spektrum Tower, wyjątkowym budynku biurowym mieszczącym się w samym sercu Warszawy przy ulicy Twardej 18, pomiędzy ulicą E. Plater a Rondem ONZ.

Przywitanie gości nastąpi na parterze, gdzie odbędzie się między innymi kolacja i show barmańskie w nowej restauracji Grupy The View - Prime Cut.
Menu tego lokalu oparte jest przede wszystkim na najwyższej klasy stekach oraz rybach przyrządzanych na grillu opalanym drewnem, znajdziemy tu również owoce morza, sezonowe warzywa oraz wypiekane na miejscu pieczywo i desery. Serwowane są kolorowe koktajle i wyselekcjonowane wina.

Prime Cut to nie tylko miejsce na lunch i kolację ale również doskonała powierzchnia eventowa. Niepowtarzalne wnętrza o wysokości 8 metrów zdobią dwa unikatowe 120-żarówkowe żyrandole oraz eleganckie skórzane meble. Dodatkowym atutem są naturalne rośliny, które idealnie współgrają z wystrojem wnętrza.
Powierzchnia eventowa to 300 mkw., event zasiadany to maksymalnie 130 miejsc, na event koktajlowy można zaprosić nawet 300, a latem, kiedy można skorzystać z tarasu – 400 osób.
Na poziome -1 zapewnione są miejsca parkingowe dla gości.

W programie spotkania znajdzie się pokaz taneczny, pokaz pirotechniki oraz występ zespołu Ladies of Power i DJ Kasp, a także konkurs z wizytówkami. Druga część spotkania odbędzie się na poziomie 28, gdzie znajduje się długi bar, dance floor, DJ-ka z możliwością wybudowania sceny oraz 22 wygodne, duże skórzane loże ze stolikami. W przestrzeń wkomponowane są ekrany LED, na których wyświetlany jest podgląd parkietu. Mogą one również być wykorzystane do działań promujących partnera klubu oraz podczas eventów. Przestrzeń taneczna poza swoim pierwotnym przeznaczeniem może się dobrze sprawdzić przy organizacji konferencji prasowych, kolacji czy eventów korporacyjnych.

Sala główna ma powierzchnię 500 mkw. Dodatkową atrakcją jest VIP Room „Temple”,  apartament o powierzchni 100 mkw, usytuowany od strony Pałacu Kultury i Nauki, spełniający wszystkie wymogi prywatności, takie jak ukryte przejście, toaleta oraz bar z obsługą. 28. piętro to również dwa tarasy, każdy o powierzchni 250 mkw., które mogą być zaaranżowane z myślą o ekspozycji partnera klubu.

Ostatnia część wieczoru odbędzie się w najbardziej spektakularnym miejsce The View -  Roof Top na dachu budynku, zajmującym 370 mkw. powierzchni.
Na dachu znajduje się 30-metrowy bar w kształcie okręgu, 28 lóż (łącznie 168 miejsc siedzących), DJ-ka ze sceną umożliwiająca organizację koncertów i imprez klubowych, strefa VIP, roślinność, która nadaje miejscu charakter miejskiej oazy.

Korzenie grupy gastronomicznej The View sięgają Nowego Jorku, gdzie w tej chwili znajdują się trzy lokale gastronomiczne, Prime Cut i The View są kolejnymi miejscami w Polsce.
Powierzchnia warszawskiego lokalu to w sumie ponad 1000 mkw. powierzchni, zaprojektowanej w duchu architektury Nowego Jorku, nawiązującej do atmosfery panującej w najlepszych miejscach tego miasta.

Zainteresowani spotkaniem event managerowie i planiści spotkań reprezentujący agencje i docelowych klientów mogą się zarejestrować na stronie:
https://theview2018.syskonf.pl/rejestracja

Rejestracja biędzie otwarta do poniedziałku, 8 października, do godz. 12.

08 paź 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.