Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Platinum Mountain Resort&SPA

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)
A A
Aktualności

Radisson Collection zadebiutuje w maju w Warszawie

Radisson Hotel Group (RHG) wprowadza do stolicy Polski swoją markę Radisson Collection, należącą do obiektów w kategorii premium lifestyle. Hotel będzie oferował 311 pokojów i apartamentów.
 
Budynek Radisson Collection Hotel, Warsaw zostanie otwarty w maju 2019 roku po zakończeniu modernizacji i rebrandingu istniejącego obecnie hotelu Radisson Blu, którego lobby, pokoje oraz przestrzenie wspólne, w tym restauracja, zostaną w dużej mierze zmodernizowane. Osobom podróżującym w interesach hotel zapewni specjalne przestrzenie spotkań i wydarzeń w salach, które mogą pomieścić ponad 400 osób.
 
– Położony w samym centrum miasta obiekt staje się częścią wyselekcjonowanej grupy 25 hoteli, które dołączyły do sieci Radisson Collection od zeszłego roku – mówi Elie Younes, wiceprezes i dyrektor ds. rozwoju w Radisson Hotel Group.
– Nabycie przez nas i naszego partnera, WX Management Services, budynku Radisson Blu Hotel w 2017 roku jest elementem naszej strategii zarządzania aktywami. Cieszymy się z możliwości rozpoczęcia tego kompleksowego remontu, dzięki któremu Warszawa zyska nowy pięciogwiazdkowy hotel w samym sercu miasta. Stolica Polski jest miejscem często odwiedzanym przez osoby podróżujące biznesowo, a także przez coraz większą liczbę turystów. Dzięki współpracy z Radisson Hotel Group, chcielibyśmy stworzyć nowoczesny, dopasowany do ich potrzeb hotel, który jednocześnie będzie odzwierciedlać dynamizm tej metropolii – stwierdza James Pennington, dyrektor w Europa Capital.
 
Radisson Collection Hotel, Warsaw jest położony w biznesowej dzielnicy, w pobliżu budynku Warsaw Financial Center i wieżowca Rondo ONZ, dzięki czemu jest on idealną bazą wypadową na spotkania.
 
Radisson Collection Hotel, Warsaw będzie obsługiwany przez Radisson Hospitality AB w ramach umowy międzynarodowej.
Radisson Hotel Group posiada osiem marek hotelowych, ponad 1400 hoteli w różnych zakątkach świata, zarówno czynnych, jak i w przygotowaniu. W portfolio Radisson Hotel Group znajdują się: Radisson Collection™, Radisson Blu®, Radisson®, Radisson RED®, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson, Country Inn & Suites® by Radisson oraz prizeotel.
11 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.