Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

MP Destinations Day już jutro

Warszawski Dom Technika NOT

Trzeciej edycja MP Destinations Day czyli spotkania poświęconego prezentacji potencjału destynacji pod kątem organizacji wydarzeń odbędzie się 11 czerwca w Warszawskim Domu Technika. Po części biznesowej goście zostaną zaproszeni na kolację teatralną, w ramach której zobaczą „Braci polskich znad Wisły”, sztukę z repertuaru Krakowskiego Teatru Komedia.
 
MP Destinations Day – specjalne edycja MP Fast Date® poświęcona jest prezentacji destynacji oraz  budowaniu relacji pomiędzy przedstawicielami convention bureaux, wydziałów promocji i turystki jednostek samorządowych, a przedstawicielami biznesu. W wydarzeniu udział wezmą niemal wszystkie działające w Polsce convention bureaux, oraz przedstawiciele obiektów i usług działających w tych destynacjach.
Zobacz oferentów

Formuła spotkania polega na tym, że podczas indywidualnych, 15-minutowych rozmów z przedstawicielami polskich convention bureaux, miast, regionów, sieci hoteli, lokalnych dostawców usług, organizatorzy eventów mają możliwość kompleksowego poznania ofert eventowych poszczególnych destynacji.
 
Częścią wydarzenia będzie warsztat, który poprowadzi Krzysztof Celuch (Szkoła Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, Celuch Consulting), którego celem będzie stworzenie zestawu dobrych praktyk w organizacji wizyty studyjnej.

Wieczorem uczestnicy zostaną zaproszeni na kolację i najnowszą sztukę z repertuaru Krakowskiego Teatru Komedia i Fundacji „Damy Radę –  z kulturą” pt. „Bracia polscy znad Wisły”. Jest to Historia trzech skłóconych braci: Zbyszka – ustabilizowanego absolwenta historii, Adama – mało odpowiedzialnego, życiowego rozbitka (mechanik samochodowy) i Jana, na stałe mieszkającego w Stanach Zjednoczonych, który używa podstępu w celu sprowadzenia pozostałych braci do siebie… Jan zrobił w Ameryce wielką karierę. Jest sławnym pianistą i filantropem zafascynowanym Ignacym Janem Paderewskim, a sprowadza braci do siebie, żeby doprowadzić do zgody i przedstawić im… czwartego brata, o istnieniu którego nie wiedzieli.
 
Trzecia edycja MP Destinations Day odbędzie się w Warszawskim Domu Technika, zabytkowym obiekcie o charakterze neobarokowym i neorokokowym, z elementami secesji, położonym w centrum Warszawy w pobliżu Starówki. Działa on od 28 lat na rynku wynajmu sal konferencyjnych (posiada sześć sal, które mieszczą od 20 do 400 osób) i oferuje wnętrza o niepowtarzalnym charakterze.
 
Partnerami wydarzenia są: Warszawski Dom Technika, Krakowski Teatr Komedia, Rent Design, Restauracja Awangarda, która znajduje się w Warszawskim Domu Technika oraz Celuch Consulting i Photo Story.
Organizatorem warsztatów MP Destinations Day jest portal MeetingPlanner.pl.

 

 

Zobacz relację z MP Destinations Day 2017

Zobacz relację z MP Destinations Day 2018

10 czer 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.