Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Stadion Podskarbińska

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Imagine Nation powered by Focus Event – fuzja Imagine Nation i Focus Event

Zespół zarządzający Imagine Nation powered by...

Agencje Imagine Nation oraz Focus Event rozpoczynają proces fuzji – pierwszy tego typu w historii polskiej branży. W wyniku połączenia powstaje Imagine Nation powered by Focus Event, czyli jeden z największych na rodzimym rynku podmiot oferujący skuteczne działania eventowe, experiential i field marketingowe. Zsumowany obrót spółek w 2018 roku wyniósł ponad 33 mln zł (dane na podstawie raportu MMP nt. agencji eventowych).

Nową agencją - Imagine Nation powered by Focus Event - zarządzać będą dotychczasowi szefowie łączonych firm: z ramienia zarządu spółki Artur Ucher, Kamil Kupidura i Rafał Kupidura oraz w rolach managing partnera - Przemysław Witkowski i creative partera - Krzysztof Kamiński. Zespół Imagine Nation powered by Focus Event liczy ponad 50 osób.
Do grona klientów firmy należą m.in.: Philip Morris Polska Distribution, Dell EMC, Brown Forman Polska, L`Oreal, ING Bank Śląski, Kia Motors Polska, Sandoz, Fundacja Pro Progressio, Oracle Polska.
Imagine Nation powered by Focus Event jest częścią holdingu Focus Media Group.


– Współczesne działania marketingowe opierają się na doświadczeniu, a nie tylko na jednostronnej komunikacji marki z odbiorcą. Chcemy dawać naszym klientom coraz lepsze rozwiązania, dlatego stale się rozwijamy i dziś łączymy siły z Focus Event - aby w naszych realizacjach jeszcze mocniej stawiać na oryginalne angażowanie konsumenta, również z wykorzystaniem innowacyjnych i zaawansowanych technologii m.in. scenograficznych, niestosowanych dotąd na polskim rynku – mówi Artur Ucher z Imagine Nation.

Imagine Nation jest dużą, stabilną firmą eventową o ugruntowanej pozycji na rynku, tworzy angażujące konsumenta wydarzenia. Wieloletni klienci cenią ją za kompleksowość oferowanych rozwiązań, pewność realizacji oraz międzynarodowy zasięg. Focus Event jest doświadczoną agencją, która jest znana z kreatywnych rozwiązań, eksperymentując z nowymi technologiami dla zwiększenia atrakcyjności swoich realizacji.

– Jako agencja zawsze szliśmy pod prąd. Wciąż poszukiwaliśmy i nadal poszukujemy innowacyjnych rozwiązań. To dotyczy nie tylko naszych projektów, ale też przestrzeni tworzenia i realizowania koncepcji własnego biznesu. I tak postrzegamy ten krok. Bezprecedensowa fuzja z Imagine Nation to kolejne, niesamowicie odważne posunięcie w historii naszej zawodowej podróży. Jesteśmy przekonani, że wspólnie otworzymy zupełnie nowy rozdział w polskim event marketingu – wyjaśniają Przemysław Witkowski oraz Krzysztof Kamiński z Focus Event.

W wyniku fuzji powstaje agencja, która – jak podkreślają jej twórcy –  doskonale rozumie szybko zmieniający się rynek, oferuje ciekawe rozwiązania, jeszcze silniej wpływające na odbiór marki przez konsumentów. Znakiem rozpoznawczym będzie wyróżniająca się i odważna kreacja, wykorzystywanie  innowacji oraz technologii w odpowiedzi na najnowsze światowe trendy.

Nowa agencja skupia doświadczenie we wszystkich obszarach event marketingu – od wydarzeń masowych, scenicznych, poprzez gale i celebracje, kongresy i konferencje, wyjazdy integracyjne i incentive, po strefy aktywności promocyjnych i sprzedażowych, promocje w terenie, samplingi czy też strefy targowe i wszelkie projekty z zakresu komunikacji marketingowej, adresowane zarówno do konsumentów (B2C), jak i klientów biznesowych (B2B).

– Cel i skutek naszego połączenia to jak najszersze i jak najbardziej kompetentne działania w obszarze całego event marketingu. Nasze doświadczenie się łączy, sumuje, uzupełnia i dzięki temu zyskujemy przewagę na każdym polu eventowym. Jesteśmy przekonani, że będziemy nie tylko najbardziej niezawodną, ale również najnowocześniejszą i najbardziej kreatywną agencją na polskim rynku – podkreślają wspólnie przedstawiciele Imagine Nation powered by Focus Event.

 

12 czer 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.