Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Podskarbińska

Warszawa (mazowieckie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

Najnowsze usługi

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)
A A
Aktualności

Zapraszamy na SztukMICEowski Carnaval w Lublinie

fot. Bartko Dębkowski, Kreatyw Media
Lublin & Region Convention Bureau oraz MeetingPlanner.pl zapraszają planistów wydarzeń na wyjazd studyjny, którego częścią będzie udział w Karnawale Sztukmistrzów, festiwalu sztuki nowego cyrku i teatru, odbywającego się w Lublinie.
 
Jest to wydarzenie organizowane od 2008 roku przez Warsztaty Kultury oraz Prezydenta Miasta Lublin, które początkowo nosiło nazwę Festiwal Sztukmistrzów, a od 2010 jego rozwinięciem jest Carnaval Sztumistrzów. Nazwa wydarzenia nawiązuje do postaci Sztukmistrza z Lublina, bohatera książki noblisty Izaaka Bashevisa Singera, a jego patronem jest Jasza Mazur, iluzjonista i akrobata z powieści, który przypomina o wielokulturowości i wieloreligijnej tradycji miasta.
Podczas festiwalu prezentowana jest światowa sztuka alternatywna i eksperymentalna w połączeniu z teatrem i cyrkiem.
 
Lubelskie to region, który w przeszłości zamieszkiwały różne kultury, a ich ślady obecne są w świetnie zachowanej architekturze. Odbywające się tu liczne jarmarki i kiermasze są doskonałą okazją do zapoznania się ze sztuką ludową oraz posmakowania regionalnych przysmaków.
 
Program trzydniowego MP MICE Tour® rozpocznie się w piątek 26 lipca od przyjazdu z Warszawy do Lublina, w godzinach porannych, i od zwiedzania Lubelskiego Centrum Konferencyjnego. Tutaj odbędą się także specjalnie przygotowane warsztaty B2B z lubelską branżą MICE, podczas których lubelscy przedsiębiorcy zaprezentują swoją działalność i ofertę skierowaną do oranizatorów wydarzeń.
Warsztaty umożliwią wzajemne poznanie się uczestników – zarówno oferentów, jak organizatorów spotkań i nawiązanie między nimi osobistych relacji, również w mniej formalnych sytuacjach. Celem warsztatów jest przekazanie planistom wiedzy o regionie oraz ułatwienie kontaktów przedstawicielom lubelskiej branży MICE.
 
Warsztatom B2B będą towarzyszyły prowadzone przez Koło Gospodyń Wiejskich Jakubów warsztaty z rękodzieła ludowego.
Na piątek zaplanowano także lunch w restauracji 2PiEr, zwiedzanie Centrum Spotkania Kultur oraz kolację w karczmie regionalnej Chata i koncert zespołu Maciejowa Kapela. Uczestnicy wyjazdu będą zakwaterowani w hotelu InBetween, który będą mogli zwiedzić w sobotę, 27 lipca, podobnie jak hotel Hampton by Hilton oraz Arche Lublin.
 
Tego dnia w programie będzie także spacer z przewodnikiem po Lublinie, zwiedzanie podziemi Browarów Lubelskich oraz kolacja w Valinia Cafe w Hotelu Vanilia. Na ten dzień zaplanowany jest również udział w Karnawale Sztukmistrzów.
 
W niedzielę 28 lipca uczestnicy MP MICE Tour® pojadą do Janowa Podlaskiego i będą zwiedzać Uroczysko Zaborek, gdzie spróbują regionalnych dań, oraz Zamek Janów Podlaski.
 
Wyjazd przeznaczony jest dla zaproszonych przez gospodarza i organizatora przedstawicieli: agencji eventowych i incentive travel, DMC, PCO, firm szkoleniowych oraz meeting plannerów korporacyjnych. Do uczestnictwa zapraszane są firmy i osoby, które nie uczestniczyły w wizytach studyjnych w Lublinie, odbywających się w latach 2016, 2017, 2018.
Liczba miejsc jest ograniczona. Uczestnicy będą mieli zagwarantowany transport autokarowy na całej trasie.
 
09 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.