Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Podskarbińska

Warszawa (mazowieckie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

Najnowsze usługi

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)
A A
Aktualności

Jubileuszowa Verva Street Racing w Gdyni, z agencją MyPlace

Agencja MyPlace będzie po raz kolejny realizatorem największej motoryzacyjnej imprezy w Polsce – Verva Street Racing, której dziesiąta edycja odbędzie się 24 i 25 sierpnia 2019 w Gdyni. Agencja wygrała postępowanie przetargowe ogłoszone przez PKN Orlen. Gościem wydarzenia będzie Robert Kubica.
 
Agencja od kilku lat wspólpracuje z koncernem przy organizacji tego wydarzenia na podstawie umowy ramowej. Odpowiedzialna jest za kreację i całokoształt jego realizacji. Po Warszawie, Płocku i Krakowie tegoroczna VSR zawita nad polskie morze.

– Wybór miejsca i czasu nie jest przypadkowy. Kierujemy nasze działania prospołeczne szeroko – proporcjonalnie do zasięgu swojej działalności biznesowej. Gdynia, miasto nadmorskie, w okresie wakacyjnym da możliwość udziału w wydarzeniu nie tylko mieszkańcom Trójmiasta, ale też fanom motoryzacji z całej Polski. Jednocześnie bierzemy odpowiedzialność za budowanie relacji z lokalnym otoczeniem, w którym funkcjonujemy, stąd kolejne inicjatywy CSR płyną w stronę Pomorza – powiedział Daniel Obajtek, prezes Zarządu PKN Orlen.
 
Jubileuszowa edycja to spotkania z mistrzami motorsportu, prezentacje pojazdów wyścigowych, rajdowych, militarnych i zabytkowych, a także samochodów przyszłości. Na specjalnie przygotowanej plaży będzie można poczuć adrenalinę, jaką wyzwala ściganie się w prawdziwym samochodzie dakarowym. Poza tym będzie także pokaz driftu w wykonaniu mistrzów, w tym Kuby Przygońskiego, stuntu motocyklowego i wiele innych motoatrakcji z udziałem między innymi Macieja Giemzy, Adama Tomiczka i Kacpra Wróblewskiego.
 
Wyjątkowym gościem będzie Robert Kubica, który pojawi się z bolidami zespołu ROKiT Williams Racing. Jedyny w historii Formuły 1 polski kierowca zaprezentuje swoje umiejętności na specjalnie przygotowanym torze.
 
Pokazy w ramach Verva Street Racing będzie można zobaczyć na głównych ulicach Gdyni i nadmorskiej plaży. Zaplanowano także pokazy latania na motoparalotni z trzykrotnym Mistrzem Świata Wojtkiem Bógdałem oraz akrobacje samolotowe słynnej grupy „Żelazny”.
Na uczestników czekać będą jak zawsze dodatkowe atrakcje, takie jak paddock dynamiczny, Pit Party, strefa rodzinna i gastronomiczna. Wieczorem odbędą się koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej.
 
Dotychczasowe dziewięć edycji Verva Street Racing, zgromadziło łącznie ponad 2600 sportowych i wyczynowych pojazdów oraz 580 tysięcy widzów.
08 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.