Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Podskarbińska

Warszawa (mazowieckie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

Najnowsze usługi

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)
A A
Aktualności

Novotel Poznań Centrum współpracuje z Good Game League

Hotel Novotel Poznań Centrum nawiązał współpracę z Good Game League, która odpowiada za organizację turnieju e-sportowego, który od 13 do 14 lipca 2019 zgromadzi tysiące fanów na Stadionie Miejskim.
 
Novotel będzie gościć największych graczy oraz zorganizuje after party po zakończonych rozgrywkach.
To druga edycja wydarzenia, które gromadzi tysiące widzów i najlepszych graczy świata, a pierwsza tego typu współpraca hotelu ze środowiskiem e-gamingowym, która może być wykorzystana w celu promocji marki.
 
W hotelu Novotel Poznań Centrum odbywać się będą nagrania wywiadów z najlepszymi na świecie zawodnikami, a także after party, w którym udział będą mogli wziąć także goście hotelowi. Zgodnie z filozofią marki „Make time and take time” należy wykorzystywać nadarzające się okazje i stwarzać przestrzeń do tworzenia niezapomnianych wrażeń. Ich przykładem może być spotkanie z idolem.
 
Założeniem twórców GG League jest pokazanie, że e-sport to nie hobby tylko dla zamkniętego grona, a wręcz przeciwnie - wydarzenia takie jak to w Poznaniu mają oswoić go z większą liczbą osób niż zagorzali gracze.
– Wierzymy, że otwarcie się na nowe formy sportu i nawiązanie wyjątkowych relacji otworzy nas na nowe wyzwania. W ostatnich latach popularność e-sportu wzrasta, a zainteresowanie rozgrywkami jest widoczne szczególnie u osób w przedziale wiekowym 23-35 lat – mówi dyrektor hotelu, Tomasz Krzysztanowski.
W wydarzeniu udział wezmą takie gwiazdy jak: Izak, Isamu, Easy czy Brunecia i wielu innych.
11 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.