Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Międzynarodowe Forum PPP z KDK Events

KDK Events po raz czwarty organizuje Międzynarodowe Forum PPP, które w tym roku odbędzie się 25 i 26 września w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki. KDK wygrała przetarg ogłoszony przez Urząd Miasta Płocka.
 
Do realizatora należy organizacja części konferencyjnej, z wykładami, panelami dyskusyjnymi i warsztatami, aranżacja przestrzeni konferencyjnej wraz z nagłośnieniem, oświetleniem i obsługą techniczną oraz oprawa merytoryczna imprezy.
Wykonawca zapewni udział prelegentów, prezenterów, moderatorów, speakerów, wystawców oraz uczestników przedsięwzięcia. Będzie także odpowiedzialny za organizację zakwaterowania dla prelegentów, wystawców (około 30) i uczestników, promocję imprezy, organizację jej biura informacyjnego oraz catering podczas dwu dni przedsięwzięcia.
Będzie także odpowiedzialny za organizację wydarzeń towarzyszących, na przykład wycieczki po mieście dla uczestników forum.
 
Międzynarodowe Forum PPP to cykliczne wydarzenie, które ma na celu stworzenie platformy spotkań samorządów oraz przedstawicieli sektorów zaangażowanych w realizację projektów w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego.
Wydarzenie jest szansą na podzielenie się wiedzą i doświadczeniami związanymi z realizacją inwestycji w formule PPP. Daje także możliwość promowania projektów inwestycyjnych miast, ofert podmiotów doradczych i partnerów prywatnych.
W trakcie konferencji zaplanowano serię wykładów, prezentacji, warsztatów oraz paneli dyskusyjnych. Wezmą w nich udział przedstawiciele samorządów, podmiotów publicznych oraz sektora prywatnego.
W wydarzeniu weźmie udział około 250 osób.
22 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.