Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Biała23 Office

Bochnia (małopolskie)

Stadion Podskarbińska

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Świeża Bazylia i El Padre ponownie realizują Kongres 590

Trzecia edycja Kongresu 590 w G2A Arenie

Agencje Świeża Bazylia PR i El Padre ponownie współpracują przy organizacji Kongresu 590. Agencja El Padre będzie odpowiedzialna za produkcję i reżyserię wydarzeń na scenie głównej Kongresu, przygotowanie oprawy scenograficznej i multimediów. Zorganizuje też Galę Nagród Gospodarczych Prezydenta RP oraz część artystyczną wydarzenia. 

 

Natomiast Świeża Bazylia odpowiada za kompleksową obsługę PR, w tym opracowanie oraz zrealizowanie strategii komunikacji, relacje z mediami, prowadzenie biura prasowego, obsługę eventową i wszelkie kwestie organizacyjne. Kierować także będzie działaniami 
w mediach społecznościowych i online. Ponadto odpowiada za pozyskanie partnerów biznesowych, instytucjonalnych i medialnych. 

 

To już czwarta edycja tego wydarzenia. Odbędzie się 3 i 4 października 2019 i będzie mieć miejsce w obiekcie G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce. Organizatorem wydarzenia jest  Kongres 590 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Obie agencje współpracują z organizatorem od pierwszej edycji Kongresu.

 
Kongres jest miejscem spotkań przedsiębiorców z przedstawicielami władz państwowych i samorządu. Uczestnicy będą rozmawiali o innowacjach w gospodarce, elektromobilności oraz solidarności międzypokoleniowej.
 
Wydarzenie odbędzie się pod patronatem prezydenta Andrzeja Dudy, który wraz z premierem Mateuszem Morawieckim weźmie udział w jednym z paneli dyskusyjnych. Wśród uczestników będą także przedstawiciele administracji państw wchodzących w skład projektu Trójmorza. Organizatorzy podkreślają, że tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, między innymi ze względu na tematykę obrad oraz ważne osobistości świata polityki oraz biznesu, które zapowiedziały swój udział w wydarzeniu.
 
W tym roku organizatorzy zapowiedzieli przygotowanie dziewięciu bloków tematycznych, które będą dotyczyć  między innymi nowych wyzwań, przemysłu, energetyki i infrastruktury, elektromobilności i transportu niskoemisyjnego. Kolejne bloki tematyczne to: Wybieram 590, nowoczesny biznes – nowoczesne instytucje, Polska – Europa – Świat, międzypokoleniowa solidarność społeczna , nauka, innowacje, rewolucje oraz zrównoważony system finansowy.
 
Co roku Kongres 590 jest miejscem spotkań ponad 6000 osób, które przez dwa dni dyskutują o innowacjach w gospodarce i współpracy pomiędzy administracją państwową, światem nauki a przedsiębiorcami.
30 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.