Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Ibento zorganizuje Forum Sukcesu Polskiego Biznesu

Agencja Ibento będzie realizatorem jednodniowego Forum Sukcesu Polskiego Biznesu, wydarzenia promocyjno-wystawowo-informacyjnego organizowanego z okazji 30-lecia Polskiego Biznesu.
 
Wydarzenie odbędzie się 24 września 2019 roku w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w tym celu został tam wynajęty przez organizatora – Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii Pawilon 7 wraz z Aleją. W evencie może wziąć udział około tysiąc osób.
Spotkanie będzie stanowiło część cyklu wydarzeń o charakterze informacyjno-promocyjnym, organizowanych w ramach realizacji projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” w ramach poddziałania 3.3.2 Program Operacyjny Inteligentny Rozwój (PO IR).
 
Agencja Ibento będzie odpowiedzialna za obsługę techniczną wydarzenia, jego spójną identyfikację wizualną, a także przygotuje wystawę fotografii pokazujących przebieg transformacji gospodarczej w ciągu ostatnich 30 lat. Do obowiązków realizatora będzie także należała rejestracja uczestników oraz przygotowanie trzech sal konferencyjnych a także strefy networkingowej.
 
W przetargu na realizację tego wydarzenia złożone zostały dwie oferty. Zwycięska otrzymała 97 punktów – 35 za cenę oraz 62 za wstępną koncepcję i aranżację wydarzenia. Druga oferta – złożona przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, otrzymała 91,4 punkta, w tym 34,41 – za cenę oraz 57 za wstępną koncepcję i aranżację wydarzenia.
09 wrz 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.