Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Polska z nagrodą The Best MICE Destination 2019

Polska zdobyła nagrodę The Best MICE Destination 2019, przyznawaną przez największy magazyn branży turystyki biznesowej w Holandii – MICE & Business Travel. Jest to najważniejsze wyróżnienie dotyczące turystyki MICE w całym Beneluksie.
 
Do nagrody poza Polską nominowane były także Francja i Irlandia Północna.
 — To, co zdecydowało o naszym zwycięstwie to nowoczesna baza hotelowa, liczne obiekty konferencyjne i wystawiennicze, obiekty unikatowe, dobra infrastruktura komunikacyjna, a także organizacje i firmy gotowe do profesjonalnej obsługi spotkań biznesowych o różnej skali — mówi sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Anna Krupka.
 
Wręczenie nagrody odbyło się 9 września podczas targów Business Traveler & MICE zorganizowanych przez redakcję magazynu w amsterdamskim hotelu Corendon. Podczas warsztatów branży przemysłu kongresów i spotkań, które towarzyszyły uroczystości przyznania nagród, jego uczestnicy podkreślali, że Polska jest krajem bezpiecznym i przyjaznym, a także organizatorem coraz większej liczby spotkań o charakterze kulturalnym, naukowym i biznesowym.
 
— Polska dysponuje wszystkimi aktywami do intensywnego rozwoju branży spotkań i przyciągania większej liczby międzynarodowych wydarzeń o każdej skali – mówi prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk. — Nie byłoby tego sukcesu gdyby nie ciężka praca naszego ośrodka w Holandii i działającego w strukturach POT Poland Convention Bureau.
 
Czytelnicy magazynu MICE & Business Travel przyznali również dodatkowe wyróżnienia. Za najlepszą sieć hoteli dla branży przemysłu kongresów i spotkań uznano NH Hotels, a najlepszą linię lotniczą holenderskie KLM.
Przemysł spotkań i wydarzeń generuje około 1 procent polskiego PKB.
10 wrz 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.