Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Procon Awards: kto otrzyma tytuł „Supplier of the Year”? Zgłoszenia do 13 września

Konkurs Procon Awards, organizowany w ramach największej konferencji zakupowej w Polsce - Procon/Polzak, skierowanej do wyższej kadry zarządzającej zakupami korporacyjnymi, ma za zadanie wyłonić i wyróżnić najlepszych dostawców usług dla biznesu. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 13 września.


Procon Awards powstał z potrzeby pokazania, jak ważne jest budowanie relacji partnerskich między dostawcami a klientami na rynku B2B. Ścisła współpraca dostawców z klientami oparta na partnerstwie, pozwala na szybkie diagnozowanie zmieniających się potrzeb i oczekiwań, w zależności od obecnego i przewidywanego ich rozwoju organizacyjnego, technologicznego oraz marketingowego.
Analogicznie do poprzednich lat, Konkurs podzielony jest na trzy kategorie:

  • IT
  • Logistics Services
  • Creative Services

 

W tym roku, mając na uwadze spersonalizowanie podejścia do uczestników konkursu, dla każdej kategorii zostanie przyporządkowana oddzielna Kapituła Konkursowa.
W skład Kapituły Creative Services wchodzą:

  • Magdalena Heinrich-Galińska, procurement manager Warsaw Site, AstraZeneca Pharma, laureatka nagrody MP Power Awards w kategorii Meeting Planner – Dział Zakupów (2016).
  • Magdalena Kondas, redaktor naczelna, MeetingPlanner.pl
  • Marta Macke-Ejchart, managing partner, Shortlist Consulting
  • Agnieszka Suliborska, kierownik ds. zakupów usług eventowych, Polpharma, laureatka MP Power Awards w kategorii Meeting Planner – Dział Zakupów (2018)


Firmy mogą wysyłać swoje kandydatury do 13 września. Kapituła, na podstawie otrzymanych formularzy zgłoszeniowych, wybierze firmy kwalifikujące się do II etapu.
Najbardziej wartościowym elementem całej inicjatywy, jak podkreśla organizator konkursu, jest charakter II etapu, w którym nominowane organizacje podają kontakt do co najmniej pięciu klientów, z którymi współpracują lub współpracowali na przestrzeni ostatnich trzech lat. Wskazani klienci oceniają jakość współpracy i przesyłają swoje opinie – na tej podstawie, kapituła wybiera zwycięzcę i przyznaje tytuł Dostawcy Roku we właściwej kategorii.
Gala wręczenia nagród Procon Awards 2019 odbędzie się pierwszego dnia największej konferencji zakupowej w Polsce - Procon/Polzak 2019 – 21 października w Hotelu Marriott w Warszawie.


Zwycięskie wyróżnienie i znak Supplier of the Year, jest symbolem innowacyjności, potencjału biznesowego oraz poziomu partnerskich relacji ze zleceniodawcami.
Laureatami poprzedniej edycji w poszczególnych kategoriach zostali:

  • IT – Yetiforce
  • Logistics Services – Tslogistic responsibly
  • Creative Services – Endorfina events

Dodatkowo, wyróżnione zostały firmy: Sevenet, Mea Group – Event 360, FSWO Creative Agency.
Udział w konkursie jest bezpłatny.


Szczegóły

10 wrz 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.