Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

World Travel Show: Zapraszamy na dzień branży MICE

18 października starują po raz czwarty targi World Travel Show w Ptak Warsaw Expo. Ma to być rekordowa edycja wydarzenia, na którym zaprezentuje się ponad tysiąc wystawców. Organizatorzy zaplanowali także program poświęcony współpracy z branżą spotkań.

World Travel Show to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce. Do udziału w nim zapraszani są touroperatorzy oraz kontrahenci z całego świata. Targi są dobrą okazją do nawiązania relacji biznesowych, pozyskania nowych klientów i inspiracji i odkrycia nieznanych dotąd rynków. Czwarta edycja World Travel Show odbywa się w dniach 18 – 20 października.
Krajem partnerskim tej edycji World Travel Show są Indie, a ambasadorem wydarzenia - Martyna Wojciechowska. W gronie kilkudziesięciu gości imprezy będą także znani podróżnicy.
World Travel Show to kilka imprez pod jednym dachem. Głównej wystawie towarzyszyć będą Warsaw Ski & Outdoor, Camper & Caravan Show i Warszawski Salon Jachtowy.

MeetingPlanner.pl organizuje udział w targach World Travel Show na zasadach hosted buyers i zaprasza do uczestnictwa organizatorów wydarzeń, przedstawicieli agencji eventowych, incentive travel, PCO, DMC oraz osoby odpowiedzialne za organizację spotkań w firmach, instytucjach i stowarzyszeniach.
W ramach części merytorycznej Dnia branży MICE poruszone zostaną dwa tematy. Będziemy rozmawiać o efektywnych wizytach studyjnych skierowanych do organizatorów wydarzeń. Swoimi doświadczeniami, przedstawiając studia przypadków konkretnych wizyt studyjnych, podzielą się Tomasz Koralewski, prezes zarządu Łódź Convention Bureau (Łódzka Organizacja Turystyczna) oraz Mateusz Górski, kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży, Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie.
Następnie do rozmowy o tym, jak zaprezentować destynację, ofertę turystyczną organizatorom wydarzeń w ramach podróży studyjnych, o najczęściej popełnianych błędach i dobrych praktykach, dołączą Marta Chmielewska (prezes zarządu Mea Group, prezes zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej), Beata Koziarska (managing partner, Dream Poland) oraz Ivetta Roczek (kierownik Sekcji Obsługi Wydarzeń w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie).


Drugi panel będzie poświęcony współpracy branży turystycznej z branżą MICE i jednocześnie próbą odpowiedzi na pytanie, jakie warunki muszą być spełnione, żeby oferta turystyczna była ofertą dla organizatora wydarzeń. Wprowadzeniem do panelu dyskusyjnego będą prezentacje „Jak Park of Poland, który buduje największy zadaszony park wodny w Europie – Suntago Wodny Świat, przygotowuje się do współpacy z branżą MICE” (przedstawi ją Ewa Wdowska, dyrektor marketingu Park of Poland), „Wpływ przemysłu spotkań na gospodarkę Mazowsza” (Izabela Stelmańska, zastępca dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie) oraz „FestFajnie – czyli połączenie atrakcji turystycznych i kultury regionalnej w tworzeniu produktu skierowanego do branży MICE” (Barbara Świderska, FestFajnie).
W dyskusji wezmą udział także Tomasz Mlącki (specjalista w branży MICE, felietonista MeetingPlanner.pl), Katarzyna Stiller-Romanowska (partner Hotel Professionals Management Group) oraz Katarzyna Rokicka (sales director, Mazurkas Travel).

MeetingPlanner.pl zaprasza meeting plannerów do udziały w wydarzeniu, 18 października (piątek) na zasadach hosted buyers, w ramach którego zapewnione są: transport, bezpłatny udział w targach oraz lunch. Wymagana jest rejestracja.
Szczegóły
REJESTRACJA

Czwarta edycja targów World Travel Show odbędzie się w dniach 18 – 20 października, w Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie.

11 paź 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.