Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Nowe miejsce na biznesowej mapie Karkonoszy

Sześć sal konferencyjnych o łącznej pow. 430 mkw., 147 komfortowych pokoi o 5-gwiazdkowym standardzie, luksusowa strefa Spa & Wellness i jedyny w kurorcie salon dr Irena Eris Beauty Partner – takimi atrakcjami kusi gości biznesowych nowo otwarty Platinum Mountain Hotel & SPA, należący do grupy Górskie Resorty.
 

Hotel, jak pozostałe obiekty z grupy, posiada szeroką ofertę dla klientów z branży MICE. – Obiekt oddaje do dyspozycji nowocześnie wyposażone centrum konferencyjne, którego centralną częścią jest sala Ametyst Premium z systemem ścian przesuwnych o powierzchni 430 mkw. Jej głównym atutem jest usytuowanie tuż przy Kawiarni Palladium, Restauracji Silver i Lobby Barze, dzięki czemu można zorganizować spotkanie nawet dla 450 osób – mówi Marta Pakieła, Senior Sales Manager w Górskich Resortach. – Hotel z pewnością pretenduje do jednego z najciekawszych miejsc na biznesowej mapie Karkonoszy – dodaje. 


Sala Ametyst Premium, którą można podzielić na 6 części, wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny i multimedialny (ekran, rzutnik, nagłośnienie) i klimatyzację, a dzięki panoramicznym oknom, pomieszczenia mają dostęp do naturalnego światła i malowniczego widoku na las. Dodatkowo, na specjalne okazje w wybranych częściach sal zamontowano haki, pozwalające na montaż oświetlenia scenicznego – istnieje również możliwość postawienia sceny, podestu czy mównicy.

 

 

 

Świetnym uzupełnieniem spotkania biznesowego jest indywidualnie dopasowane menu, skomponowane z lokalnych, sezonowych produktów. Do dyspozycji jest Restauracja Silver, Palladium Cafe oraz Lobby Bar. Dodatkowym atutem będą atrakcje spa: bogato wyposażona strefa SPA & Wellness z największym w Szklarskiej Porębie basenem wewnętrznym, floatingiem, światem saun oraz siłownią. W czasie wolnym goście mogą także skorzystać z oferty salonu dr Irena Eris Beauty Partner.


Platinum Mountain Hotel & SPA jest kolejnym obiektem grupy, który stawia na sektor MICE. Spotkania biznesowe i konferencje można organizować w Osadzie Śnieżka, Blue Mountain Resort, Green Mountain Hotel, a w niedalekiej przyszłości – bo już w pierwszym kwartale 2021 roku – w Crystal Mountain Resort w Wiśle. Grupa oferuje również możliwość organizacji nietuzinkowych eventów w eleganckiej hali bankietowej o pow. do 2000 mkw., która może stanąć przy każdym z obiektów. Głównym wyróżnikiem Górskich Resortów, jeśli chodzi o konferencje, jest oferta szyta na miarę. Dzięki różnorodności obiektów i licznym atrakcjom w regionie możliwe jest indywidualne podejście i dopasowanie oferty do każdego klienta.

Górskie Resorty to grupa obiektów położonych w najpiękniejszych zakątkach polskich gór, które łączą w sobie komfortowy wypoczynek z wygodnym dostępem do atrakcji w regionie. Należą do niej: Osada Śnieżka w Łomnicy, w Szklarskiej Porębie – Platinum Mountain Hotel & SPA, Platinum Apartments, Five Seasons oraz Blue Mountain Resort, w Karpaczu – Green Mountain Hotel***** i Green Apartments oraz będący w budowie Crystal Mountain Hotel***** w Wiśle. To w sumie ponad 1700 nowoczesnych pokoi i apartamentów, które można zarezerwować poprzez autorski serwis www.gorskie-resorty.pl.

 

ARTYKUŁ PROMOCYJNY

04 lis 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.