Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

MeetingPlanner.pl zaprasza na MP Fast Date® do Sopotu

Jesienne wydarzenie z cyklu MP Fast Date® odbędzie się 29 listopada, w Sheraton Sopot Hotel. Wydarzeniu towarzyszył będzie zorganizowany 30 listopada fam trip w Trójmieście. Będzie to 35. edycja wydarzenia. Podczas dotychczasowych spotkań z tego cyklu meeting plannerzy i oferenci przeprowadzili ponad 14 tys. zaaranżowanych rozmów biznesowych.

MP Fast Date® to cykl warsztatów z udziałem meeting plannerów oraz oferentów usług dla rynku eventowego, których celem jest poznanie przez meeting plannerów i event managerów nowych usług, obiektów i destynacji eventowych oraz branżowy networking. Podczas indywidualnych, 15-minutowych spotkań z oferentami z całej Polski meeting plannerzy mają możliwość zdobycia wiedzy na temat nowości rynkowych oraz cennych inspiracji do przygotowywanych przez siebie scenariuszy wydarzeń.

Jedną z największych wartości, za które uczestnicy cenią MP Fast Date®, jest networking. Budowanie relacji przebiega dwutorowo, ponieważ mają oni możliwość poznania nie tylko oferentów, ale również wymienienia doświadczeń i opinii z innymi planistami spotkań. W ten sposób wydarzenie staje się platformą do nawiązywania kontaktu z innymi uczestnikami rynku. Tak o MP Fast Date® mówiła Małgorzata Kosmala, dyrektor zarządzająca Business Events: – To najlepsza forma budowania więzi i budowania relacji, która posłuży później do sprzedaży. Dziś nie sprzedajemy. Dzisiaj się zaprzyjaźniamy.
Po spotkaniach biznesowych dla wszystkich biorących udział w wydarzeniu zaplanaowana jest kolacja i spotkanie integracyjne – tym razem wspólnie obchodzili będziemy branżowe Andrzejki.

Portal MeetingPlanner.pl zaprasza do udziału w MP Fast Date® organizatorów eventów, konferencji, wyjazdów motywacyjnych i szkoleń. Wydarzenie odbędzie się w dniach 29 – 30 listopada 2019 r. Dla planistów spoza Trójmiasta oferujemy dojazd i nocleg w Sheraton Sopot Hotel. Udział w MP Fast Date® dla meeting plannerów jest bezpłatyny.
Organizatorem cyklu jest MeetingPlanner.pl.


Szczegóły: 

dla meeting plannerów: www.planisci.fastdate.meetingplanner.pl

dla oferentów: www.oferenci.fastdate.meetingplanner.pl

 

Zobacz relację z MP Fast Date® oraz opinie uczestników

 

05 lis 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.