Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Best Event Awards: znamy finalistów

Do konkursu na najlepszy event przystąpiły w tym roku agencje z 30 krajów. Podczas 14. gali Best Event Awards ze 160 zgłoszeń zostaną wyłonieni zwycięzcy. Ceremonia wręczania nagród odbędzie się 29 listopada w Mediolanie podczas Bea World Festival. MeetinPlanner.pl jest partnerem medialnym wydarzenia
 
Odliczanie do finału konkursu rozpoczęło się wraz z ogłoszeniem przez organizatora zawężonej listy zgłoszeń, konkurujących o Best Event Awards i Best Location Awards. W tym roku 160 zakwalifikowanych kandydatów będzie rywalizować o Elephant trophies. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni i nagrodzeni podczas uroczystej gali, odbywającej się w ramach Bea World Festiwal.
Ogłoszona lista finalistów jest wynikiem internetowego głosowania jury. W skład międzynarodowej komisji wchodzą przedstawiciele dużych przedsiębiorstw, lokalnych firm i zasłużeni członkowie stowarzyszeń organizujących wydarzenia.
 
28 listopada 2019 roku, w hotelu Melià Milano, wszyscy finaliści zaprezentują swoje wydarzenia na żywo przed publicznością i Jury. Obradom komisji przewodniczy Alexandrer Safonov, który jest dyrektora ds. wydarzeń globalnych w Oriflame Cosmetics. Będzie to okazja dla uczestników na pokazanie mocnych stron swoich wydarzeń. 
Wybór odbywa się przez ustalenie kolejności finalistów w każdej kategorii aż po zwycięzcę nagrody za najlepsze wydarzenie (Best Event Awards). Jurorzy mają również możliwość przyznania specjalnej Iconic Award. Nagroda jest uznaniowa i zasady jej przyznawania nie są ujęte w żadne ramy.
 
- Wyniki potwierdzają siłę marki Bea World - mówi Salvatore Sagone, założyciel i prezes Bea World Festival. - To wyjątkowa, międzynarodowa platforma biznesowa i networkingowa, która łączy biznes i kreatywność, jednocześnie oferując szkolenia oraz możliwość bycia na bieżąco z branżą. Chcemy celebrować twórczą doskonałość i najlepsze projekty globalnej branży eventowej. Wszystko to jest możliwe dzięki zróżnicowanemu Jury, składającego się z członków wybranych spośród menedżerów ds. marketingu czy komunikacji, lokalnych działaczy i reprezentantów znanych, międzynarodowych korporacji. W związku z tym Bea World reprezentuje pełen przekrój sektorów i krajów.
 
Następnego dnia, 29 listopada, mówcy z eksperci świata eventów będą w swoich wystąpieniach przekazywać uczestnikom interdyscyplinarne podejście do tematyki festiwalu. W ramach wystąpień zaplanowano prelekcje, sesje praktyczne, case study i praktyczne warsztaty. Delegaci będą mieli również okazję spotkania się z członkami Jury i prelegentami Bea World. Dzięki tym spotkaniom będą mogli omówić wyzwania, projekty i zbudować relacje z potencjalnymi klientami oraz współpracownikami z całego świata.
 
Tego samego dnia młodzi profesjonaliści z całego świata będą rywalizować o nagrodę Elephant Prodige. Konkurs ma na celu odkrywanie talentu i kreatywności następnej generacji profesjonalistów, zajmujących się wydarzeniami na arenie światowej. Ostatniego dnia festiwalu - 30 listopada, uczestnicy będą mogli przeznaczyć na rozrywkę i zwiedzanie, które pozwoli odkryć Mediolan - stolicę mody, designu, kultury i historii.
 
Bea World Festival – The International Festival of Events and Live Communication - to miejscem spotkań i networkingu dla międzynarodowej społeczności organizującej imprezy. Bilety na wydarzenie można kupić tutaj a ich ceny wahają się od 350 do 860 euro.  
07 lis 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.