Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Convene będą poświęcone wydarzeniom technologicznym

Do targów branżowych Convene regionu Morza Bałtyckiego zostały cztery miesiące, a tegoroczna, ósma edycja wydarzenia ma skupić się na wartościach regionu Morza Bałtyckiego, w tym potencjale organizacji wydarzeń technologicznych.

Organizatorzy przewidują, że uczestnicy z Europy i świata wezmą udział w około 2600 zaplanowanych wcześniej spotkaniach biznesowych z ponad 80 wystawcami regionalnymi podczas dwudniowej imprezy (12-13 lutego 2020), która odbędzie się w litewskim centrum wystawienniczo-kongresowym Litexpo w Wilnie.
 

Organizatorzy zaznaczają, że targi są częścią większej całości i Convene 2020 będzie dążyć do zwrócenia uwagi na wartości, które odróżniają region Morza Bałtyckiego od innych części Europy. Jako najważniejszą z nich wskazują fakt zaawansowania technologicznego regionu. Ten stan rzeczy wyznacza określony kierunek dla planistów spotkań. – Branża spotkań w naszym regionie korzysta z dobrze prosperujących centrów startupowych i ducha współpracy między instytucjami biznesowymi i naukowymi. Znaczącą rolę odgrywają też stowarzyszenia działające w sieciach globalnych, co jest szczególnie istotne dla wydarzeń lokalnych – mówi Inga Romanovskienė, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Wilnie z agencji Go Vilnius. – Wilno rozwija się szybko w oparciu o wiedzę sektorów takich jak FinTech, biotechnologia, ICT czy medtech.
 
Według ICCA liczba wydarzeń technologicznych organizowanych w krajach bałtyckich podwoiła się od 2016 r., ze wzrostem o 90 proc. w 2018 r. – Kraje bałtyckie mają silne uniwersytety i aktywne towarzystwa akademickie, przy których rośnie liczba startupów oraz przedsiębiorstw. Nieustanny rozwój nowych technologii kierowanych zarówno do organizatorów jak i uczestników wydarzeń sprzyja robieniu interesów – mówi Mia Lahtvee z Tallinn Convention Bureau.
 
Program Hosted Buyer Convene ma na celu podkreślenie tej regionalnej specyfiki i obejmuje wiele korzyści dla uczestników, takich jak bezpłatne loty, transfery, zakwaterowanie i pełny pakiet wydarzeń sieciowych a także interaktywną wycieczkę po Wilnie i możliwość wzięcia udziału w wyjazdac studyjnyc organizowanych po wydarzeniu na Łotwę, do Estonii czy Finlandii.
 

Wystawcy i odwiedzający mogą zarejestrować się online na stronie. Dla zakwalifikowanych odwiedzających w ramach programu Hosted Buyers udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Cena stanowiska jest ustalana indywidualnie.

MeetingPlanner.pl jest partnerem medialnym wydarzenia.

 

07 lis 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.