Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Elfy SBE – kolejna edycji charytatywnej akcji polskiej branży eventowej

Stowarzyszenie Branży Eventowej po raz kolejny zaprasza do udziału w charytatywnej akcji Elfy SBE, której finał będzie miał miejsce podczas spotkania 10 grudnia, w warszawskim Klubie Stodoła.


Od dziewięciu lat członkowie, partnerzy oraz przyjaciele Stowarzyszenia Branży Eventowej spotykają się na charytatywnej akcji Elfy SBE. Z roku na rok akcja przynosi coraz lepsze rezultaty, coraz więcej zaangażowanych darczyńców i jednocześnie coraz więcej szczęśliwych serc obdarowanych. Ten rok to również zmiana dla samych Elfów SBE bo dzięki zaangażowaniu Agencji Power został opracowany nowy logotyp akcji.

W tym roku gremium członków zadecydowało, że pomoc kierowana będzie do najbardziej potrzebujących podopiecznych z dwóch ośrodków: Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku oraz Keja Dom dla Dziecka w Biskupcu.
10 grudnia 2019 roku, przedstawiciele branży eventowej, spotkają się w Klubie Stodoła na gali charytatywnej, by przekazać podopiecznym ośrodków dary i przedmioty, które będą odpowiedzią na konkretne potrzeby tychże ośrodków.

Tegoroczna lista przedmiotów jest bardzo długa. Organizatorzy akcji zdecydowali się wybrać dwa ośrodki, ponieważ każdy z nich wymaga zaangażowania oraz pochylenia się nad losem podopiecznych.


Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny (IOP) jest unikalnym w skali kraju i jedynym w województwie mazowieckim ośrodkiem interwencyjnym, przyjmującym noworodki i niemowlęta w nagłych sytuacjach kryzysowych, pozbawionych czasowo lub trwale opieki rodziców. Jego działalność służy ochronie najmłodszych dzieci przed negatywnymi skutkami sieroctwa. Nadrzędnym celem IOP jest jak najszybsze przywrócenie rodziny noworodkom i niemowlakom znalezionym w oknach życia, zostawionym w szpitalach poprzez umożliwienie powrotu do rodziców biologicznych lub powierzenie rodzinie adopcyjnej lub zastępczej. Wśród potrzebnych rzeczy znajdują się termometry, mikrofalówka, prześcieradła i wiele innych. Lista dostępna jest na stronie www.sbe.org.pl w zakładce ELFY.


KEJA. Dom dla Dziecka w Biskupcu odpowiada za zapewnienie opieki oraz wychowania dzieciom, które są całkowicie lub czasowo pozbawione opieki rodziców. Są to dzieci umieszczone głównie po interwencjach policyjnych, na podstawie postanowień sądów, ale również na prośbę rodziny, która ze względu na różne przyczyny zdecydowała się oddać je pod opiekę ośrodka. Wychowankowie są w pełni samodzielni. Sami sprzątają, gotują i piorą wg grafiku ustalonego przez wychowawców. Obecnie w placówce znajduje się szesnaścioro dzieci w wieku od 9 do 19 lat.
Tu należy dostarczyć wszystko, co jest niezbędne po narodzinach (ubranka, pajace, body, czapeczki, kombinezon na zimę itp.), pieluszki muślinowe i flanelowe, śpiworek i pościel do wózka, pościel na zmianę do łóżeczka, ochraniacz na łóżeczko i wiele innych rzeczy, których lista dostępna jest na stronie www.sbe.org.pl w zakładce ELFY.

W tym roku SBE podjęło decyzję o akcji wolontariackiej – reprezentanci firm członkowskich w styczniu 2020 odwiedzą ośrodek i przeprowadzą w nim remont. W tym celu potrzebne będą również gips, panele podłogowe, kontakty, gniazdka – do ośmiu pokoi i wiele przedmiotów potrzebnych do remontu mieszkania.

Lista wszystkich potrzebnych rzeczy oraz dokładny opis akcji, ośrodków oraz podopiecznych dostępna jest na stronie

Stowarzyszenie Branży Eventowej zaprasza artystów i partnerów biznesowych do wzięcia udziału w akcji. Otwiera również drzwi gali dla reprezentantów firm przemysłu spotkań bo każde dobre serce jest mile widziane i potrzebne.

MeetingPlanner.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

 

REJESTRACJA

04 gru 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.