Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Aktualności

MeetingPlanner.pl zaprasza do udziału w programie Hosted Buyers Convene w Wilnie

W ramach współpracy z targami branży spotkań Convene w Wilnie MeetingPlanner.pl jako poartner wydarzenia wspiera organizację grupy Hosted Buyers. Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu przedstawicieli sektora spotkań.


Ósma edycja targów Convene Baltic Sea Region Exhibition for Meetings, Events and Incentives odbędzie się w dniach 12 - 13 lutego 2020 r., w Wilnie (Litwa).


Do programu Hosted Buyer organizatorzy wydarzenia zapraszają przedstawicieli firm specjalizujących się w organizacji incentive travel, konferencji, międzynarodowych wydarzeń i podróży służbowych. W ramach programu jego uczestnicy zagwarantowane mają: przeloty, nocleg (ze śniadaniem) w jednym z partnerskich hoteli targów Convene – cztero- lub pięciogwiazdkowym, zwiedzanie Wilna oraz transfery podczas targów. Będą także uczestniczyć w spotkaniach biznesowych i networkingowych z przedstawicielami firm, oferujących usługi w zakresie MICE w regionie Morza Bałtyckiego oraz w wydarzeniach towarzyszących jak: Welcome Reception, Convene Networking Dinner czy nieformalna Farewell Dinner party. Uczestnicy programu hosted buyers będą mieli dostęp do przeznaczonej dla nich części targów, w której będą mieli zapewnione posiłki oraz napoje.
Program hosted buyers zawiera udział w trwającej dwa dni części edukacyjnej – Convene Education Programm. Do uczestników programu skierowana jest oferta fam tripów – zarówno na Litwie, jak i w innych destynacjach Basenu Morza Bałtyckiego.

Aby wziąć udział w Convene na zasadach hosted buyers, należy się zarejestrować do 24 stycznia 2020:
REJESTRACJA do programu hosted buyers

Uwaga! Bardzo prosimy o wpisanie MEETPL20 w polu Group Code.

Rejestracja nie jest równoznaczna z zakwalifikowaniem do programu Hosted Buyers. Decyzję po analizie zgłoszeń podejmują organizatorzy targów Convene. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Podczas Convene Baltic Sea Region Exhibition for Meetings, Events and Incentives prezentowana jest oferta krajów i dostawców, głównie z regionu Morza Bałtyckiego – z Litwy, Łotwy, Estonii, Szwecji, Finlandii, Polski, a także Ukrainy, Białorusi czy Słowacji.

Organizatorem targów Convene jest Go Vilnius, agencja rozwoju miasta Wilna, w ramach której działa także Vilnius Convention Bureau. www.convene.it.

29 gru 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.