Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Aktualności

Dentsu X i Plej wyróżnione w raporcie „Press”

Dentsu X otrzymała tytuł Debiut Roku w corocznym raporcie „Panorama Reklamy" opublikowanym przez redakcję magazynu „Press”. Agencja Plej natomiast została wyróżniona tytułem – Efektywność Roku.
 
Dentsu X – Events & Media powstała na początku 2019 roku w wyniku połączenia spółek Red8 Events, Posterscope, Unlimited oraz działu mediowego Dentsu Aegis Network. Agencja świadczy kompleksową obsługę komunikacyjną, a jej działalność w polskim portfolio grupy koncentruje się wokół usług eventowych i mediowych. Agencji realizowała już projekty dla kilkunastu klientów, w tym Estée Lauder, Intel, Upfield, Mondelez Polska.
 
Czynnikiem decydującym o wyróżnienieu w przypadku agencji Plej był fakt, że jej przychody wzrosły o 10 procent w porównaniu do roku poprzedniego, a zespół zwiększył się do 40 osób.
 
„Panorama Reklamy" to doroczna autorska ocena rynku reklamowego przeprowadzana przez redakcję magazynu „Press". Raport zawiera analizy dotyczące 82 firm – opisuje 55 agencji reklamowych i 27 agencji mediowych pod względem ich kondycji i perspektyw rozwoju. Każdą z firm poddano analizie, w wyniku której została oceniona w skali od 1 do 5. Kryteria oceny obejmowały: sukcesy kreacji, pozyskanie lub utratę klientów, zakres ich obsługi, inwestycje w zespół i usługi, wyniki finansowe, w tym, gdzie było to możliwe, dane z KRS.
W rankingu wyróżniono także agencje: Brand New Galaxy, Starcom, VMLY&R, Havas Creative Group, DDB Warszawa, GoldenSubmarine, Mediaplus, Wavemaker, Infinity Group oraz Agency.
13 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.