Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Aktualności

Galaktyka Eventu – konferencja edukacyjna dla branży MICE

W dniach 26 27 marca 2020 po raz pierwszy odbędzie się konferencja edukacyjna dla branży MICE – Galaktyka Eventu. Wydarzenie odbędzie się w części konferencyjnej Muzeum Śląskiego w Katowicach, które jest partnerem konferencji.
 
Konferencja ma być próbą systematyzacji wiedzy, którą warto posiadać na każdym etapie produkcji wydarzenia. Jej celem jest przekazanie uczestnikom narzędzi, które swą skuteczność mają popartą w badaniach.
 
– Każdy, kto profesjonalnie myśli o tej pracy, powinien rozumieć procesy rynkowe, powinien mieć pojęcie o strategii i komunikacji marketingowej. Powinien także potrafić stawiać cele wydarzeniom i umiejętnie je egzekwować i mierzyć. Powinien zdawać sobie sprawę z odpowiedzialności. Powinien potrafić pracować pod presją i w ciągłym biegu, jednocześnie mieć pod kontrolą wszystko tu i teraz i na końcu powinien żonglować tajemnymi sztuczkami wpływu na ludzi (etycznie), aby jego działania były eksperckie i skuteczne – mówi Barbara Świderska, organizatorka konferencji.
 
Spotkanie przeznaczone jest dla każdego, kto zajmuje się działaniami eventowymi, w tym dla pracowników działów marketingu i HR, producentów koncertów, konferencji, szkoleń, marketerów, specjalistów i pasjonatów, ekspertów i adeptów tematu.
 
Podczas każdego z dwóch dni konferencyjnych zaplanowano część prelekcyjną oraz warsztatową, która pozwoli wyposażyć uczestnika w konkretne narzędzia. Wieczór pomiędzy dniami konferencji zaplanowano na networking w postaci middle party.
 
Wśród tematów poruszanych podczas pierwszego konferencji znajdzie się wiedza o rynku i strategii, umiejętność nadawanie celów wydarzeniom, bezpieczeństwo i odpowiedzialność organizatora, personalizacja i trendy w produkcji, kreatywność. Drugiego dnia uczestnicy zajmą się siłą i odpornością psychiczną, pojęciem mindfulness, integracją, grywalizacją i improwizacją. Każdy z tematów zostanie rozwiniętych podczas zajęć warsztatowych.
 
Prelegentami konferencji będą mówcy i specjaliści z zakresu psychologii społecznej, psychologii, nauk ekonomicznych, socjologii oraz praktycy biznesu. Będą to: Beata Adamczyk-Nowak, Piotr Bucki, dr Krzysztof Celuch, dr r. pr. Mateusz Dróżdż, Marena Jankowska, Jacek Kotarbiński, Barbara Piasek, Grupa Poławiacze Pereł, Paweł Tkaczyk i Rafał Żak.
W konferencji będzie mogło uczestniczyć około 300 osób.
 
– Moim marzeniem była weryfikacja istotności działań eventowych i ich skuteczności, podczas spotkań i rozmów z klientami. Wierzę, że w edukacji multidyscyplinarnej znaleźć możemy wiele odpowiedzi i dowodów na powyższe. Zawsze edukacja była dla mnie szalenie istotna i ważna. Moja kreacja nie mogła się zatrzymać i dzisiaj adresuję do was to wydarzenie. Liczę, że będzie ono dla was wartościowe. Wierzę, że na koniec dnia edukacja jest ważniejsza niż pieniądze. To ona jest kluczem do lepszych pytań, trafniejszych odpowiedzi i pozycji eksperckiej – podkreśla Barbara Świderska.
 
Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie www.galaktykaeventu.pl
13 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.