Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Aktualności

Monika Wąs nie żyje

Ósmego stycznia 2020 r. odeszła Monika Wąs, założycielka firmy MICEadvice Poland, przewodniczka i pilotka incentive, związana zawodowo z turystyką i branżą spotkań, ale także pisarka – związana z Krakowem i jego kulturą autorka książek biograficznych.
 

Jak sama podkreślała, podróżowanie było dla niej pasją i stało się - z wyboru - zawodem. Przez ponad dwadzieścia lat pracy poznała prawie wszystkie aspekty turystyki.
Studia polonistyczne i teatrologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, dały jej solidną wiedzę na temat kultury i sztuki, a także nauczyły umiejętności skutecznego komunikowania się z ludźmi. Podyplomowe studia Public Relations na Akademii Ekonomicznej i Lider Biznesu w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie pozwoliły lepiej zrozumieć, jak ważnym narzędziem marketingowym jest incentive.

Branżę poznawała, pracując jako koordynator, project/operation manager i pilot dla wielu polskich organizatorów wyjazdów incentive, zajmując się niejednokrotnie projektami od momentu podpisania umowy przez realizację wyjazdu aż po powykonawcze rozliczenie. Zarządzała własną firmą DMC. Była członkiem MPI Poland Chapter, gdzie pełniła funkcję wiceprezesa ds. komunikacji, oraz SITE Poland, gdzie działa w Radzie Dyrektorów. Od 2017 roku z Marcinem Mrozińskim prowadziła MICEadvice Poland.
 

Pożegnanie Moniki Wąs odbędzie się 16 stycznia (czwartek), o godzinie 11:00, kaplica na Cmentarzu Batowickim (od strony ul. Reduta) w Krakowie.

 

Przyjęliśmy tę wiadomość z ogromnym żalem. Rodzinie, przyjaciołom i bliskim Moniki składamy kondolencje. Zespół MeetingPlanner.pl

12 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.