Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Aktualności

MP MICE Tour® - Aparthotel Termy Uniejów i Bal Żeglarza w Sztynorcie

MeetingPlanner.pl zaprasza na kolejny wyjazd studyjny MP MICE Tour® do czterogwiazdkowego Aparthotelu Termy Uniejów. Częścią wizyty będzie udział w Wielkim Balu Żeglarza w legendarnym Porcie Sztynort.


Już po raz drugi MeetingPlanner.pl organizuje dwudniowy wyjazd studyjny do Uniejowa.
Dwudniowy pobyt w nowo otwartym obiekcie będzie połączeniem prezentacji potencjału obiektu, relaksu i branżowej integracji. Tym razem zainspirowani „wodnym” charakterem hotelu, jednocześnie korzystając z okresu karnawałowego, zaprosimy uczestników na Bal Żeglarza rodem z „Klubu Zęza”, zorganizowany w klimacie jednego z najsławniejszych mazurskich portów w Sztynorcie. Kreatywność żeglarskich stylizacji zostanie nagrodzona. Właściciel najciekawszego przebrania otrzyma voucher weekendowym dla 2 osób w Porcie Szynort z noclegiem w Pensjonacie i kolacją regionalną w restauracji Baba Pruska.
W programie wyjazdu m.in. Kompleks Termalno-Basenowy Termy Uniejów czy ścieżka zdrowia w lesie (dla chętnych).

Wyjazd skierowany jest do organizatorów eventów, konferencji i wyjazdów motywacyjnych. Podczas MP MICE Tour® nacisk położony jest na nawiązywanie relacji i integrację. 7 i 8 lutego planiści będą gościć w hotelu Aparthotel Termy Uniejów.

Szczegóły

REJESTRACJA


Na Aparthotel Termy Uniejów składa się 15 000 m² przestrzeni, na której znajduje się centrum konferencyjne, czterogwiazdkowy hotel, strefa odnowy biologicznej, spa oferujące zabiegi na bazie wody termalnej oraz restauracja Aqua i Lobby Bar. Aparthotel Termy Uniejów oferuje strefę konferencyjną o łącznej powierzchni 745 m². Składa się na nią pięć sal konferencyjnych, strefa work zone, w której znajduje się board room oraz foyer. Wszystkie przestrzenie zostały zaprojektowane z myślą o współpracy biznesowej oraz zachowaniu work-life balance.
Istotnym aspektem Aparthotelu Termy Uniejów jest kompleksowe zaplecze techniczne dla organizacji konferencji, szkoleń i spotkań otoczenia biznesowego. Podczas MP MICE Tour® wszyscy uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z rozwiązaniami w salach oraz funkcjonalnością wszystkich przestrzeni.
Obiekt posiada 172 pokoje (344 miejsca noclegowe).

Port Sztynort w kręgu miłośników zabytków znany jest przede wszystkim jako cenny dawny pruski kompleks pałacowo – folwarczny oraz port jachtowy i przystań na północnym odcinku szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.
Centralną część stanowi pałac rodziny von Lehndorff, otoczony od północnej strony rozległym 18-hektarowym parkiem. Podczas II wojny światowej w pałacu mieściła się siedziba Ministerstwa Spraw Zagranicznych III Rzeszy. Ostatni pan pruskiego majątku – Henryk von Lehndorff należał do antyhitlerowskiego spisku, którego celem miało być przeprowadzenie zamachu na Adolfa Hitlera w Wilczym Szańcu w pobliskiej Gierłoży. Tuż po wojnie w pałacu pełniącym funkcje magazynowe stacjonowali żołnierze radzieccy. Następnie przed długie lata użytkownikiem zabudowań sztynorckiego kompleksu było PGR, a od początku lat 80. XX w. – Polski Związek Żeglarski.
Dziś to ponad 450 miejsc do cumowania, funkcjonalna infrastruktura, zaplecze sanitarne, noclegowe i gastronomiczne, wydarzenia kulturalne…

15 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.