Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Aktualności

Konferencja Miasta Historyczne 3.0 z Mazurkasem

Mazurkas Congress Management jest partnerem logistycznym międzynarodowej konferencji, która odbędzie się w Krakowie w ramach projektu Miasta Historyczne. Oferta firmy została wybrana w wyniku przetargu.
 
Miasta Historyczne 3.0 to projekt, którego głównym założeniem jest dyskusja nad problemami, doświadczeniami i rozwiązaniami stosowanymi w miastach historycznych, w aspekcie rozwoju turystyki. Rozmowy mają przede wszystkim uwzględniać uwarunkowania demograficzne przestrzenne, historyczne, kulturowe, ekonomiczne, społeczne. Celem rozważań jest poszukiwanie wspólnych narzędzi zrównoważonego rozwoju pod kątem ewolucji ruchu turystycznego.
 
W konferencji wezmą udział eksperci branży turystycznej, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas paneli dotyczących takich zagadnień jak - zarządzanie doświadczeniem turysty, miasto festiwali czy miasto festiwalowe, kongres za każdą cenę czy plenerowe wydarzenia sportowe - dla kogo są naprawdę.
Wśród panelistów znajdą się przedstawiciele Polski, Włoch, Republiki Czeskiej, USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Belgii, Ukrainy, Singapuru oraz organizacji i instytucji międzynarodowych takich jak Komisja Europejska, ICCA i Airbnb.
 
Wydarzenie jest skierowane do samorządów terytorialnych, organizacji pozarządowych, branży turystycznej oraz osób zawodowo związanych z turystyką.
 
II konferencja w ramach projektu Miasta Historyczne 3.0 „W poszukiwaniu turysty premium”
odbędzie się 11 i 12 marca 2020 w Centrum Kongresowym ICE Kraków.
 
Konferencję organizuje Miasto Kraków.
 
Oficjalna strona konferencji: http://historicalcity.eu.
15 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.