Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Aktualności

Emlab i Gameset: autorski projekt dla Fortuny Zakłady Bukmacherskie

Agencja Emlab wspiera firmę Fortuna Zakłady Bukmacherskie w projekcie Fortuna Puchar Świata Deluxe Ski Jump prowadzonym we współpracy z Polskim Związkiem Narciarskim. W tym celu opracowała we współpracy z agencją Gameset koncepcję aktywacji sponsoringowych w obszarze skoków narciarskich.
 
Jest to autorski projekt Gameset i Emlab, którego sponsorem generalnym jest Fortuna. Umowa została podpisana na trzy miesiące, czyli na okres aktywacji projektu w ośmiu miastach w Polsce.
 
– Ze względu na to, że Fortuna jest klientem jednej ze spółek Grupy Scholz&Friends - agencji The Digitals, przygotowana została strategia łącząca kompetencje trzech agencji z jednej grupy jako innowacyjny projekt własny. Wspólnie opracowana przez Emlab oraz agencje marketingu gamingowego Gameset strategia aktywacji jest pewnego rodzaju nową kategorią produktową „retro gaming”, która opiera się na jednym z najbardziej kultowych tytułów, jeżeli chodzi o gry sportowe - Deluxe Ski Jump, która dwie dekady temu święciła wielkie triumfy na polskim rynku – podkreśla Wojciech Małysz, dyrektor zarządzający Emlab.
 
Za projekt aktywacji w 8 polskich miastach odpowiadają: po stronie Gameset: Krzysztof Żyła (senior project manager) oraz Piotr Bombol (CEO gameset). Po stronie Emlab: Wojciech Małysz (dyrektor zarządzający), Maciej Sikorski (business development manager), Katarzyna Kałczyńska (senior event manager), Michał Kubczak, Łukasz Jackowski a także Karolina Kowalska z Agencji keyPR, kierująca PR projektu zewnętrznie. Po stronie The Digitals turniejem zajmuje się Maciej Janiszewski.
15 sty 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.