Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

LOT otworzył nowe połączenia z Chinami

Polskie Linie Lotnicze LOT otworzyły w połowie stycznia 2020 nowe połączenia między lotniskiem Chopina w Warszawie i lotniskiem Daxing w Pekinie. Loty do Pekinu oraz loty powrotne odbywają się cztery razy w tygodniu.
 
Pekin-Daxing to największe i najnowocześniejsze lotnisko w Chinach. Loty z Warszawy do Pekinu odbywają się w poniedziałki, środy, piątki i soboty, loty powrotne – we wtorki, czwartki, soboty i niedziele. Na trasie tej latają Dreamlinery.
By uczcić nowo otwarte połączenie PLL LOT we współpracy z Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Pekinie zorganizował galę promocyjną dla przedstawicieli branży turystycznej.
Wydarzenie zgromadziło ponad 200 partnerów, tour operatorów i dziennikarzy. Podczas spotkania przedstawione zostały im nie tylko korzyści płynące z wyboru LOT jako przewoźnika na trasie Chiny-Europa, ale również różnorodność walorów turystycznych Polski.
Zwiększenie częstotliwości lotów pomiędzy Chinami a Polską jest najlepszym dowodem na rosnący potencjał wymiany turystycznej pomiędzy oboma krajami - w 2019 roku trasę tę pokonało ponad 200 tys. pasażerów.
21 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.