Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

TravelReps przedstawicielem Biura Promocji i Rozwoju Turystyki Emiratu Ras Al Khaimah

Biuro Promocji i Rozwoju Turystyki Emiratu Ras Al Khaimah (RAK TDA) od stycznia 2020 podjęło współpracę z TravelReps. Celem działań Biura jest zwiększenie rozpoznawalności tego emiratu wśród branży turystycznej oraz zintensyfikowanie turystyki przyjazdowej.
 
– To dla nas niezwykłe wyróżnienie, promowanie tak ciekawego emiratu, jakim jest Ras Al Khaimah (zwanego w skrócie RAK), oferującego turystom nie tylko ciepłe morze, świetne hotele z formułą all inclusive, ale także góry, dziedzictwo kulturowe z unikalnymi zabytkami i atrakcjami – powiedziała Barbara Dziedzic właścicielka TravelReps. – Grupy konferencyjne, motywacyjne coraz częściej szukają nowego, jeszcze nieznanego ciepłego kierunku z dobrym dolotem, wysokim standardem hoteli z all inclusive, plażami i zapleczem dla grup MICE. Istniejące centra konferencyjne pozwalają na zorganizowanie spotkania do 3000 osób. RAK słynie z wysokiego standardu usług, korzystnego stosunku jakości do ceny oraz najdłuższego zip-line na świecie (2,8 km), a każdy przyjezdny znajdzie tu coś dla siebie – dodała Dziedzic.
 
Ras Al Khaimah to jeden z siedmiu emiratów położony na północy ZEA. Przez wielu uznawany jest za najbardziej malowniczy emirat. W jego obrębie znajdują się góry, z najwyższym szczytem w kraju (Jabel Jais 1934 m. n.p.m.), doliny, pustynie oraz wybrzeże morskie z długimi plażami o drobnym piasku. Emirat dynamicznie rozwija infrastrukturę hotelowo-turystyczną, buduje nowe wyspy, które zamienia w luksusowe kurorty.
 
22 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.