Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Linie Emirates wydały wytyczne dotyczące zmiany biletów do Chin

Linie lotnicze Emirates przygotowały procedury dotyczące ubiegania się przez pasażerów o zmiany biletów w związku z informacjami w sprawie rozprzestrzeniającego się w Chinach koronawirusa.
 
Wytyczne dotyczą pasażerów lecących liniami Emirates do i z Wuhan, Szanghaju, Pekinu i Guangzhou. Procedury dotyczą biletów wystawionych do 24 stycznia 2020 roku włącznie, na podróże odbywające się w terminie do 29 lutego 2020 roku.
 
Zgodnie z wytycznymi zmiany na podróże do i z Wuhan należy dokonać na inne połączenia z przesiadką w Shanghau, Pekinie i Guangzhou.
Pasażerowie mogą ubiegać się o zmianę daty przelotu w terminie nieprzekraczającym siedmiu dni od pierwotnie planowanej daty podróży.
 
W przypadku rezygnacji z podróży do i z Wuhan pasażer może ubiegać się o pełen zwrot poniesionych kosztów, niezależnie od taryfy, dotyczy to pasażerów podróżujących w terminie miesiąca od 23 stycznia, czyli do 23 lutego 2020 roku. Przy zwrotach biletów na podróże poza tym terminem zastosowanie mają ogólne warunki zwrotów danej taryfy.
 
Natomiast w przypadku podróży do Szanghaju, Pekinu i Guangzhou o pełen zwrot mogą ubiegać się pasażerowie podróżujący w terminie od  24 stycznia do 6 lutego 2020 roku. Przy zwrotach poza tym terminem zastosowanie mają ogólne warunki zwrotów danej taryfy.
29 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.