Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Eventy modowe z MTP

Grupa MTP organizuje cykl eventów towarzyszących Targom Mody Poznań. Stanowią one element projektu „miejskiego”, którego celem jest promocja projektantów, marek modowych, miejsc oraz wydarzeń.
 
Targi Mody będą się odbywały na terenie MTP w Poznaniu 19 i 20 lutego 2020 roku.
 
Targom będzie towarzyszyć szereg eventów. Wśród nich będą organizowane przez Codo Boutique warsztaty pt. „Capsule wardrobe w praktyce”, których celem będzie uświadomienie klientkom, w jaki sposób budować kapsułową garderobę oraz jak odpowiednio dobierać do siebie rzeczy. Odbędą się one 22 lutego 2020. Tego samego dnia odbędą się warsztaty drukowania koszulek techniką sitodruku - Miszkomaszko.
 
20 lutego 2020 Muzeum Historii Ubioru organizuje kuratorskie zwiedzanie wystawy „Czego oczy nie widzą. Historia bielizny w XIX wieku”.
 
Confashion będzie oferował nocne zakupy i spotkanie po godzinach otwarcia w butiku przy ulicy Paderewskiego, a Centrum Kultury Zamek – możliwość zobaczenia wystawy pt. „Nieznany impresjonizm – Manet, Pissarro i im współcześni”, na której podziwiając dzieła mistrzów będzie można się dowiedzieć, jakie trendy panowały w strojach z innej epoki.
 
Novamoda proponuje tydzień szalonych cen i rabatów na ubrania od projektantów oraz możliwość dokonywania zakupów ze stylistką.
 
W ramach eventów modowych odbędzie się także spotkanie z projektantką Anną Korytowską i wystawa jej ubiorów autorskich w Atelier na Garbarach, spotkania organizowane przez Oyca – markę biżuteryjną, podczas których będzie się można dowiedzieć więcej na temat projektowania biżuterii komercyjnej oraz wystawa w Galerii na Dziedzińcu Sztuki w Starym Browarze.
 
W projekcie i towarzyszących mu eventach udział może wziąć każdy odwiedzający Poznań, a zwłaszcza osoby, których celem są Targi Mody Poznań. Ma on być uzupełnieniem targowej imprezy.
30 sty 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.