Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

MeetingPlanner.pl zaprasza na pierwszy w tym roku MP Fast Date

28 lutego, w MsMermaid w Warszawie odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie biznesowe MP Fast Date® organizowane przez MeetingPlanner.pl. Wydarzenie skierowane jest do organizatorów eventów oraz przedstawicieli obiektów i firm dostarczających usługi w branży eventowej.
 
MP Fast Date® to cykl warsztatów z udziałem meeting plannerów oraz oferentów usług dla rynku eventowego. Jego celem jest poznanie przez meeting plannerów i event managerów nowych usług, obiektów i destynacji eventowych, a także branżowy networking.
W programie eventu są indywidualne, 15-minutowe spotkania z oferentami z całej Polski, podczas których meeting plannerzy mogą zdobyć wiedzę na temat nowości rynkowych i inspiracji do przygotowywanych przez siebie scenariuszy wydarzeń.
 
Wydarzenie odbędzie się w Warszawie w centrum konferencyjnym MsMermaid, zlokalizowanym w centrum stolicy, tuż obok Mostu Poniatowskiego i kilka metrów od brzegów Wisły.
 
W programie zaplanowano oprócz warsztatów biznesowych także czas na networking i wymianę doświadczeń z branżą podczas lunchu i kolacji integracyjnej, część artystyczną - improwizację teatralną i poznawanie potencjału eventowego i konferencyjnego MsMermaid. Dla chętnych będzie także wspólna zabawa w klubie podczas after party.
 
Meeting plannerzy spoza Warszawy zapraszani są do udziału w MP Fast Date® w ramach pakietu hosted, który gwarantuje nocleg w hotelu, transport (bilety PKP) do Warszawy i z powrotem.
 
Rejestracja dla meeting plannerów dostępna jest na stronie: www.planisci.fastdate.meetingplanner.pl
 
Firmy biorące udział w spotkaniu, prezentujące swoje oferty mają zapewnione m.in. stanowisko do spotkań w czasie części biznesowej, indywidualną listę 15-minutowych spotkań B2B z organizatorami eventów i konferencji (jest to minimum 10 spotkań gwarantowanych), dodatkowy czas do samodzielnego aranżowania spotkań, informację zwrotną na temat oferty na podstawie kwestionariuszy wypełnianych przez klientów a także udział w kolacji integracyjnej po zakończeniu spotkań B2B.
 
 
 
Spotkania MP Fast Date® organizowane są przez MeetingPlanner.pl od 9 lat w całej Polsce i cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony przedstawicieli agencji eventowych i klientów korporacyjnych, jak również reprezentantów obiektów i usług skierownych do rynku spotkań. Oprócz spotkań ogólnobranżowych wprowadzone zostały edycje specjalne, poświęcone promocji miast i regionów (MP Destinations Day), oprawie kulinarnej eventów (MP Speed Tasting) oraz technologiom eventowym (jest to nowa formuła, której debiut nastąpi w październiku 2020 roku).

www.fastdate.meetingplanner.pl

05 lut 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.