Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Kongres WorldChefs 2024: Poznań na krótkiej liście

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierników (OSSKiC) złożyło ofertę organizacji Kongresu WorldChefs w Poznaniu w roku 2024. Stowarzyszenie po raz pierwszy złożyło ofertę organizacji tego eventu.
 
Pretendentami do organizacji wydarzenia są także przedstawiciele Singapuru, Walii i Holandii. Oferta jest wynikiem współpracy stowarzyszenia z Poznań Convention Bureau i Poznań Congress Center.
 
Wybór gospodarza Kongresu WorldChefs 2024 zostanie dokonany w drodze głosowania 1 sierpnia 2020 roku na Światowym Kongresie Worldchefs & Expo w Petersburgu, w Rosji. Głosować będą uczestnicy – reprezentanci stowarzyszeń szefów kuchni ze 110 krajów.
 
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierników działa od 1998 roku. Jego celem jest między innymi reprezentowanie interesów zawodowych członków, popieranie sztuki kulinarnej i cukierniczej, kultywowanie narodowych i regionalnych tradycji kulinarnych i cukierniczych, a także. poznawanie tradycji kulinarnych innych narodów.
 
Światowe Stowarzyszenie Kucharzy czyli Worldchefs działa od 1928 roku. Zrzesza 110 stowarzyszeń szefów kuchni z całego świata.
 
Worldchefs Congress & Expo zostało dotychczas zorganizowane w 38 miastach na całym świecie.
18 lut 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.