Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

O kreacji eventowej na Scenie Jutra

Jeden z paneli w ramach konferencji Scena Jutra będzie poświęcony tworzeniu kreacji eventów i ma skupić się na praktycznych aspektach współpracy w ramach tego procesu.


W dyskusji na temat kreacji udział wezmą Sebastian Herzyk, event manager, Maspex, Adam Kuznowicz, realizator w TSE Grupa, Giorgos Stylianou-Matsis, scenograf, Karol Zagrodzki, współzałożyciel Clockwork oraz Przemysław Witkowski, kreatywny i producent eventów. Rozmowa będzie moderowana przez Magdalenę Kondas, redaktor naczelną MeetingPlanner.pl.
Zastanowimy się, czy kreacja eventowa to zbiorowa praca, oraz jaka jest rola i perspektywa firm dostarczających cząstkowe komponenty eventów w przygotowaniu ich konceptów kreatywnych. Czy rozmówcy znajdą uniwersalny model współpracy?


Panel odbędzie się drugiego dnia konferencji Scena Jutra, 20 lutego (czwartek), w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie (Sala Kamienna).
Szczegóły: www.scenajutra.pl

Sebastian Herzyk, event manager, Maspex

 

Od kilku lat odpowiada w Grupie Maspex za tworzenie i realizację wielu eventów, akcji promocyjnych, wydarzeń sponsoringowych oraz działań niestandardowych dla takich marek jak: Tymbark, Kubuś, Tiger. Organizuje i koordynuje nieszablonowe wydarzenia dla pracowników firmy, takie jak przewidziane na ponad 1000 uczestników konferencje handlowe, akcje wolontaryjne, jak np.: „Akcja Jabłko od Tymbarku” zorganizowana w 50 miastach Polski, koncerty, team buildingi wiele, wiele innych. Sebastian w swojej pracy zawsze kieruje się zasadą „niemożliwe nie istnieje – niemożliwe to wymówka”, dlatego realizowane przez niego wydarzenia są niestandardowe i dopracowane w najmniejszym szczególe.
Nagrodzony MP Power Awards® 2019.

 

 

 Adam Kuznowicz, realizator multimediów, operator Black Trax, Disguise, z zamiłowania muzyk

 

Od kilku lat współpracuje z TSE Grupa. Swoją przygodę z multimediami rozpoczął w 2006 roku w trakcie studiów na Politechnice Łódzkiej, zajmował się techniką sceniczną i instalacjami multimedialnymi współpracując z jedną z łódzkich firm. Rozpoczynał od małych i prostych realizacji. Obecnie jest jednym z nielicznych specjalistów sytemu Black Trax w Polsce i Europie, który z powodzeniem realizuje bardzo skomplikowane projekty eventowe, należą do nich:gala Outsourcing Stars 2020 - disguise operator, Audi RS 2019, Audi 2018 - Blacktrax operator, It’s A Dark Tour BassAstralxIGO - kierownik ekipy MM, Roztańczony Narodowy 2019, 2018, SunRise 2019, 2018 – realizator, AirBeatOne 2019, 2018,2017 - realizator MM, Opole 2019 - realizator MM, Lednica 2019, 2018, 2017 - realizator kamer, Panama - ŚDM dni polskie, 50 lat Kinder Niespodzianki - disguise operator, Cypr Pafos- zamkniecie europejskiej stolicy kultury, 25 lat VW stadion w Poznaniu, otwarcie fabryki VW Crafter we Wrześni, DasCoin Londyn 2018 i wiele innych.

Giorgios Stylianou Matsis, scenograf

 

Absolwent warszawskiej ASP. Studiował na wydziale malarstwa w pracowni prof. Gostomskiego. Obecnie jest scenografem, współpracujący z domami produkcyjnymi i telewizjami w Polsce, Grecji i na Cyprze. Tworzy oprawę scenograficzną do widowisk muzycznych, telewizyjnych, eventów, reklam, teledysków. W swoich projektach wykorzystuje najnowsze technologie audiowizualne, dbając przy tym aby każda jego scenografia sceniczna miała również elementy tradycyjnej dekoracji. Jest autorem projektu lamp scenicznych produkowanych przez firmę R2 Lights. Przy otwarciu Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych pracował jako dyrektor artystyczny. Jako scenograf i scenarzysta wygrał konkurs na przygotowanie i zrealizowanie widowiska otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie. W 2014 był współautorem scenariusza i autorem scenografii podczas otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn.
Inne wybrane prace widowiskowe:
Scenografia: Koncert Finałowy Junior Eurovision Song Contest 2019, Koncert Pafos Miasto Kultury - Cypr 2017, French Touch La Belle Vie, Europejska Stolica Kultury-Wrocław 2016, Koncert Andrea Bocelli - Wrocław 2014, Otwarcie Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn- Warszawa 2014, (scenografia, scenariusz), Księga Ludzi i Aniołów- Wrocław 2014, Otwarcie Igrzysk Letnich Olimpiad Specjalnych, Warszawa 2010 (reżyseria, scenariusz, scenografia), Festiwal w Sopocie- 1999-2010, Koncert Sinead O’Connor- Warszawa 2008, Festiwal w Opolu- 2003-2018, Festival Top Trendy- Sopot 2003-2017, Sunrise Fetival- Kołobrzeg 2011-2018, Ska Music Awards- Szczecin 2009-2017,Telekamery - Warszawa 2003-2009, Miss Worlds -2006, Wejście Polski do UE- Bruksela 2004, Anioły Europy- Wrocław 2004, Sylwester Polsat, TVN, TVP- 2000-2018, Fryderyki 2000-2001. Wybrane prace telewizyjne: Got Talent, X-Factor, Hell’s Kitchen, Top Model, Bake Off, Big Music quiz, Top Chef.

Karol Zagrodzki, współzałożyciel studia multimedialnego Clockwork

 

Ma na koncie dziesiątki produkcji i realizacji na największych scenach festiwalowych, obiektach dedykowanych oraz projekcji na fasadach budynków.
Art director, producent, specjalista z zakresu techniki scenicznej. Ma odwagę by wchodzić poza obrys i cechuje się nowatorskim podejściem w swojej dziedzinie. W wolnym czasie puszcza latawce i podróżuje po świecie. Współpracował z największymi komercyjnymi markami: Mercedes, Audi, RedBull, Logitech, Vox i wieloma innymi. Prace jego studia można było zobaczyć między innymi na: Mediolan Expo, Festival of Lights Berlin, Ceremonii Otwarcia Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, Opener Festival, Multimedialnym Park Fontann w Warszawie.

 

 

 

 

 

Przemysław Witkowski, kreatywny, producent eventów

 

Przemysław Witkowski posiada kilkunastoletnie doświadczenie w kreowaniu eventów takich jak gale, kongresy, roadshow, wprowadzenie produktów. Jako kreatywny i dyrektor kreatywny związany był z agencjami Prowokator, Allegro czy Defacto. W 2012 roku wraz z Krzysztofem Kamińskim założył agencje Focus Event. Do końca stycznia 2020 pełnił funkcję partnera zarządzającego w agnecji Imagine Nation powered by Focus Event.
Produkował i kreował wydarzenia m.in. dla Netii, ING Bank Śląski, Renault, Vistula, PVA, Storck, Storck, Sandoz, Michelin, Carlsberg Polska, Wedel.
 

 

17 lut 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.