Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Spotkania Live: Galaktyka Eventu – Re-Start

Barbara Świderska, organizatorka konferencji edukacyjnej dla branży MICE – Galaktyka Eventu, która miała odbyć się 26 i 27 marca 2020 w Katowicach, zaprosiła dwóch prelegentów do podzielenia się swoją wiedzą podczas dwóch spotkań Live.
 
Będą one publikowane na fanpagu wydarzenia 26 i 27 marca 2020. Wybrane przez nich tematy nie są przypadkowe, jeśli chodzi o stan branży spotkań na dzisiaj. Zatytułowane zostały Re-Start, który według organizatorki konferencji Barbary Świderskiej może wkrótce nastąpić.
Ideą i celem konferencji miało być przekazanie wiedzy i inspiracji potrzebnych do wdrożenia usług doradczych w proces współpracy pomiędzy agentem z klientami i klientów z agentami.
 
Barbara Świderska 26 marca o godzinie 10.00 zaprosiła do rozmowy Beatę Adamczyk-Nowak. Tematem tego Live będzie rozmowa, w jaki sposób wylistować swoje kompetencje, by odnaleźć się w przyszłej, bardzo mglistej jeszcze rzeczywistości.
 
Natomiast 27 marca o godzinie 10.00 podczas kolejnego Live Marzena Jankowska podzieli się swoją wiedzą w zakresie budowania siły i odporności psychicznej.
 
26 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.