Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Jak wskrzesić iskrę do działania w kryzysie? Dziś odbędzie się bezpłatna konferencja online Spark of Change 2020

Ekonomiści, prawnicy, ludzie mediów i biznesu dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w poruszaniu się w świecie pełnym zmian i nowych wyzwań w zakresie: prawa, podatków, zarządzania firmą, sprzedaży online, radzenia sobie z emocjami i szukania szansy w kryzysie. Konferencję można śledzić na www.sparkofchange.pl. Na konferencję zaprasza organizator KDK Events.


Konferencja składa się z czterech modułów: sytuacja gospodarcza, inne spojrzenie na biznes, emocje oraz inspiracje. Do pierwszego z nich zaproszeni zostali ekonomiści, prawnicy i finansiści, którzy przedstawią prognozy gospodarcze dla Polski, rozwiązania prawne dla firm w trudnej sytuacji gospodarczej oraz wyjaśnią założenia tarczy antykryzysowej. W tym panelu wezmą udział m.in.: Robert Gwiazdowski, profesor Uczelni Łazarskiego, adwokat, doradca podatkowy oraz Mikołaj Hewelt, doradca podatkowy, partner w kancelarii prawnej HWW Hewelt Wojnowski Wspólnicy Sp.k.
W drugiej części poruszony zostanie temat zmiany spojrzenia na biznes w dobie kryzysu i digitalizacji. Eksperci opowiedzą o transformacji cyfrowej, wizerunku w sieci oraz najważniejszych wyzwaniach stojących przed liderami w czasie kryzysu.

Trzecia część spotkania skupi się na temacie emocji, które towarzyszą nam w dobie nieustannych zmian i wyzwań dzisiejszych czasów. Zaproszeni specjaliści podpowiedzą, jak budować odporność psychiczną w czasach zmiany oraz jak przygotować się na nowe. Do panelu dyskusyjnego „Jak radzić sobie w skrajnych sytuacjach?” zaproszeni zostali m.in.: były policjant, żołnierz i dyplomata, emeryt i weteran z dwudziestoletnim stażem służby w MSW i MON; założyciel szkoły przetrwania „Sobrevivencia con Machiguenga" w Peru.


O tym, jak odnaleźć w sobie iskrę do działania opowiedzą uczestnicy czwartej części konferencji poświęconej inspiracją i motywacji. Podzielą się oni swoimi success stories oraz poradami, jak znaleźć dla siebie szansę w kryzysie. Wydarzenie zakończy power speech – dr Pawła Fortuny. Event online poprowadzi Anna Butrym.
– Jedyna stałą rzeczą jest zmiana - wiedzieliśmy to od dawna, ale to właśnie tu i teraz, w momencie gdy świat, który znaliśmy do tej pory przeszedł wielką transformację, te słowa wybrzmiewają jeszcze donośniej. Chcemy rozmawiać o zmianach, czasie transformacji i tym, jak radzą sobie nasi bohaterowie w nowej rzeczywistości – mówi Michał Michałowski, senior partner KDK Events i pomysłodawca konferencji online Spark of Change.
Spark of Change to bezpłatna konferencja online. Jej organizatorem jest agencja KDK Events Patronat merytoryczny nad konferencją objął zespół ekspertów Skills Masters, a partnerem technologicznym zostały Eventy-Online.pl.
Meetingplanner.pl jest partnerem medialnym konferencji.
 

Transmisja oraz pełny program dostępne są na stronie: www.sparkofchange.pl 

29 kwi 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.