Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

New Reality Kick-Off – konferencja poświęcona eventom online

New Reality Kick-Off to konferencja na żywo,...

Agencja Imagine Nation w partnerstwie z VES i Newmotion Studio organizuje konferencję New Reality Kick-Off, która ma zaprezentować potencjał spotkań online. W wydarzeniu, które odbędzie się 5 maja, wezmą udział m.in. futurolożka prof. Aleksandra Przegalińska, językoznawca prof. Jerzy Bralczyk i ekspert w dziedzinie storytellingu i grywalizacji Paweł Tkaczyk.

 – To sytuacja bez precedensu. W czasach, kiedy organizacja eventów została zabroniona, a wszystkie imprezy odwołane, my zapraszamy na spotkanie. Bez obawy! Wszystko leganie, zgodnie z prawem i bez wychodzenia z domów – zapowiada konferencję Artur Ucher, prezes zarządu agencji Imagine Nation.
Rynek spotkań, imprez masowych i eventów został zamrożony. To wyjątkowy moment, który powoduje, że w niektórych dziedzinach czas musi przyspieszyć. Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że postanowili aktywnie zareagować na diametralną zmianę na rynku i przekierować energię z realnych eventów na wydarzenia online. O przejściu na działania online mówi się teraz dużo, ale – zdaniem organizatorów Kick-offu – faktycznie niewiele się dzieje, ponieważ nowe narzędzia w naturalny sposób budzą obawy – zarówno u organizatorów, jak i odbiorców. Odpowiedzią na te obawy, prezentującą możliwości działań online i potencjał takich spotkań ma być New Reality Kick-Off. – Znaleźliśmy się w nowej rzeczywistości, na którą technologicznie jesteśmy gotowi już od dawna. Pokażemy, co jest możliwe. Przekonamy Cię, że spotkania online mogą być ciekawe i naprawdę działają – przekonuje Artur Ucher.

Organizatorami konferencji, która odbędzie się 5 maja o godz. 15 są: Imagine Nation, Newmotion Studio i VES. Spotkanie poprowadzi Tomasz Kammel. Wśród preleentów są znani specjaliści i eksperci w swoich dziedzinach: prof. Aleksandra Przegalińska – filozofka i futurolożka, językoznawca prof. Jerzy Bralczyk, Paweł Tkaczyk – ekspert od storytellingu, grywalizacji i budowania marki, Krzysztof Fajks, creative producer studia Newmotion zajmującego się kompleksową oprawą graficzną widowisk multimedialnych, Dominika Borawska – dyrektor ds. produkcji w VES, Maciej Amanowicz – reżyser i producent telewizyjny, Marcin Morawski – country marketing manager Dell Technologies oraz Artur Ucher – prezes zarządu agencji Imagine Nation.

Po zakończeniu konferencji uczestnicy będą mogli zadawać pytania w czasie sesji Q&A, na które odpowiedzą eksperci z Imagine Nation, VES-u oraz Newmotion Studio. Uczestnicy otrzymają także case study projektu.
Wydarzenie adresowane jest zarówno do przedstawicieli małych i średnich firm, jak i osób zajmujących się marketingiem w dużych firmach i korporacjach.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba uczestników ze względu na streaming ograniczona jest do 1000 osób, dlatego chętni proszeni są o wcześniejszą rejestrację na stronie: https://new-reality-kick-off.imagine-nation.pl/


Program New Reality Kick-Off, 5 maja, godz. 15.00-16.00

  • Po co to robimy? Artur Ucher, Imagine Nation
  • Online działa. prof. Aleksandra Przegalińska
  • Jak mówić, żeby nas słuchano? prof. Jerzy Bralczyk
  • Gry i grywalizacja, czyli jak angażować publiczność. Paweł Tkaczyk
  • Granicą jest wyobraźnia. Krzysztof Fajks, Newmotion
  • Możliwości techniczne - co wybrać? Dominika Borawska, VES
  • Reżyseria i prowadzenie wydarzeń w wirtualnym świecie Maciej Amanowicz i Tomasz Kammel
  • Online oczami Klienta. Marcin Morawski, Dell Technologies
  • New Reality. Artur Ucher, Imagine Nation

 

29 kwi 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.