Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Polsat i Platige Image razem z ofertą wirtualnych wydarzeń

„Virtual Events” to nowy wspołny projekt...
W ramach wcześniejszej współpracy Platige Image...

Telewizja Polsat i agencja Platige Image połączyły siły i wspólnie oferują organizację eventów online: „Virtual Events”.
 

Rozwiązanie stworzone przez Telewizję Polsat i Platige Image ma umożliwić organizowanie premier nowych produktów, gal rozdania nagród, interaktywnych wystąpień czy konferencji w wirtualnym świecie, niezależnie od miejsca przebywania zarówno uczestników, jak i prelegentów.


Na potrzeby „Virtual Events” Telewizja Polsat przeznaczyła studio o powierzchni 700 mkw. Studio wyposażone jest m.in. w kamery telewizyjne umożliwiające zarówno transmisje na żywo, jak i nagrywanie materiału, a także ekran LED o powierzchni blisko 80 mkw. i rozdzielczości 4x4K, nagłośnienie i oświetlenie oraz pełne zaplecze technologiczne. Czas potrzebny na produkcję tego typu wydarzeń, w zależności od stopnia skomplikowania, może wynieść zaledwie kilka dni. – Cieszymy się, że teraz, w dobie rosnącego zapotrzebowania na szybki dostęp do informacji, jesteśmy w stanie po raz kolejny zaoferować konsumentom nowoczesne, w pełni funkcjonalne i efektywne rozwiązanie – komentuje Marcin Zdanowicz, dyrektor Pionu Realizacji Telewizji Polsat.


Za realizację oprawy eventów będzie odpowiadało studio Platige Image, które wcześniej stworzyło kompleksową oprawę wizualną na potrzeby nowego studia sportowego Telewizji Polsat. Dzięki Platige Image „Virtual Events” będzie mogło korzystać m.in. z technologii Augmented Reality, która pozwala na uprzestrzennienie wszystkich treści prezentacji. Wirtualne studio będzie oferowało również dynamiczną, zmieniającą się w zależności od kontekstu scenografię, tworzenie materiałów budujących perspektywę na ścianie LED, czy „teleportację” uczestników wydarzenia i prowadzenie eventu jednocześnie w kilku lokalizacjach.
– Wzmocnienie współpracy z Telewizją Polsat jest dla nas niezwykle ekscytujące. Doświadczenie i know how, które wspólnie wnosimy do projektu „Virtual Events” sprawiło, że udało nam się dostarczyć rozwiązania o niespotykanej do tej pory na polskim rynku jakości – podkreśla Karol Żbikowski, CEO Platige Image.

29 kwi 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.