Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

MPI Poland Chapter zaprasza na webinar: Quick Wins – szukanie przewag strategicznych w świecie, który się zatrzymał

4 maja 2020 roku o godzinie 17:00 odbędzie się bezpłatny webinar skierowany do branży MICE, organizowany przez MPI Poland Chapter, a prowadzony przez Michała Dziekońskiego. Spotkanie ma dostarczyć praktycznych wskazówek, inspirujących zarówno w aktualnej sytuacji, jak i nowej rzeczywistości, z którą przyjdzie nam się mierzyć zawodowo i prywatnie.

Najwięksi stratedzy nie przewidywali sytuacji, w której się znaleźliśmy. Co więcej „nowa rzeczywistość”, w której zaczynamy funkcjonować, w pewnym stopniu już z nami zostanie. Jak się odnaleźć biznesowo wobec tej nagłej i niespodziewanej zmiany? Jak dostrzec w niej szanse dla naszych firm? Jak minimalizować zagrożenia, jakie ze sobą niesie? Między innymi odpowiedzi na te pytania mają pojawić się podczas webinaru „Quick Wins”.

Celami spotkania są:

  • zastrzyk optymizmu dla wszystkich przedsiębiorców w branży MICE i pokazanie, że relacje i eventy mogą mieć również swoją odsłonę w nowych warunkach,
  • przedstawienie ośmiu opcji strategicznych, które stoją przed każdym w zależności od tego, w jakiej sytuacji się znajduje,
  • wskazanie „quick-wins” – szybkich ścieżek małych sukcesów, które mogą dać energię do większych projektów,
  • wskazanie swoistych „resetów” – sposobów utrzymania work-life-integration, które pozwolą aktywnie działać w nowych warunkach,
  • pokazanie ścieżek digitalizacji dla branży MICE, które mogą się sprawdzić i procentować, także w przyszłości.


Obowiązuje rejestracja online: www.quickwins2020-05.syskonf.pl.
Przy rejestracji organizatorzy proszę o załączenie swojego zdjęcia oraz/lub linku do profilu na LinkedIn. Zdjęcia wykorzystane będą do wprowadzającego energizera.
Po dokonaniu zgłoszenia w wiadomości zwrotnej zostanie przesłane hasło dostępu do spotkania na platformie Zoom.

 

Prowadzący: Michał Dziekoński MBA, ACM – zarządzający Business Games Institute, firmy tworzącej i wykorzystującej symulacje i gry decyzyjne w szkoleniach i rozwoju menedżerów i specjalistów, także w obszarze strategii marketingowych i sprzedażowych, w których się specjalizuje.
Jednocześnie realizuje swoje pasje w Akademii WSB, gdzie zaangażowany jest w szereg projektów edukacyjnych, rozwojowych i naukowych.
Z marketingiem i sprzedażą B2B związany od początku kariery zawodowej, przez kilkanaście lat zarządzał zespołem strategii marketingowej w jednej z firm elektrotechnicznych z Grupy Siemens, obecnie działa dodatkowo jako interim manager i konsultant, tworząc systemy planowania i mierzenia działań strategicznych firm i instytucji. Realizował m.in. projekty w USA, Niemczech i Gruzji, w Stanach Zjednoczonych dodatkowo ukończył Marketing Workshop.
Posiada certyfikaty: MBA Oxford Brookes University (z wyróżnieniem), the Advanced Certificate in Marketing (by CIM), Szkoła Strategii Marki SAR, LCCI (Business English), inkubator HRD BP – standard zarządzania szkoleniami oraz ukończonych kilka kierunków studiów podyplomowych: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (GWSH/Training Partners), Badania marketingowe w praktyce (CEM/UJ), Marketing internetowy (AGH). Obecnie pisze pracę doktorską z efektywności działań rynkowych.
Jest współautorem książek: Jak szybko napisać profesjonalny plan marketingowy, Wskaźniki marketingowe, E-marketing – współczesne trendy: pakiet startowy, Konsument wierny jak pies, Projektowanie efektywnych szkoleń. Napisał także kilkadziesiąt artykułów z obszaru marketingu, grywalizacji oraz zarządzania strategicznego.

03 maj 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.