Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Perfectto, Dreamage i VES w wirtualnym studiu eventowym

fot. Radek Zawadzki

Z inicjatywy Perfectto Events, przy współpracy z Dreamage Studio oraz firmą VES, powstało wirtualne studio, które służy do realizacji eventów online, co stanowi wspólną ofertę tych trzech firm.

– Rzeczywistość, w której się znaleźliśmy, wymogła na nas stworzenia w świecie wirtualnym elastycznej przestrzeni, nie tyle konferencyjnej co eventowej, w której możemy realizować równie skuteczne i fascynujące wydarzenia jak te w świecie realnym – mówi Jakub Zdrzalik, partner, managing director w Perfectto Events.

W ramach projektu „Nowy Wymiar Eventów” powstało wirtualne studio, gdzie trzy ekrany tworzą uniwersalną przestrzeń eventową. Inspiracją była realizacja przygotowana przez Perfectto Events w ramach komunikacji nowej strategii Grupy PZU. – Niestandardowy format realizacji projektu dla Grupy PZU, wymagał od nas nieszablonowego podejścia i nowego spojrzenia na temat oprawy multimedialnej – komentuje Jakub Zdrzalik.

Wirtualne studio eventowe daje możliwość kreowania dowolnej scenografii i wirtualnej scenerii wszelkiego rodzaju wydarzeń, webinarów, konferencji, szkoleń czy prezentacji. – Wirtualne studio umożliwia działanie na wielu planach. Wszystkie współgrające ze sobą elementy - ekrany, scena, oświetlenie oraz wprowadzenie rzeczywistości rozszerzonej, pozwalają przygotować materiał, umożliwiający widzowi zanurzenie się w prezentowanym świecie – mówi Szymon Cieślak managing director Dreamage.

Studio zostało zbudowane i wyposażone przez VES. – Uwielbiamy wyzwania, które wymagają wykorzystania nie tylko zaawansowanych technologii, ale także naszego zaangażowania w stworzenie contentu – Iwona Czarnata, dyrektor zarządzająca VES.

– Jednocześnie jako pierwsi wykorzystaliśmy stworzoną przestrzeń przy realizacji naszego autorskiego projektu „Znane Twarze w Webinarze” – zaznacza Jakub Zdrzalik. Celem projektu jest prezentacja i dzielenie się wiedzą przez znanych mówców, dziennikarzy czy artystów. Pierwsze realizacje w ramach projektu są już gotowe. Powstały przy współpracy z Tomaszem Kammelem („Jak dobrze wypadać przed kamerą w domu?”, „Efektywność telekonferencji”) oraz Adamem Sztabą („Indywidualizm siłą zespołu”).

W ramach zintegrowanego zespołu i połączonych sił Perfectto Events, Dreamage Studio oraz VES, firmy oferują realizację eventów (360-stopniowa koncepcja – w tym wsparcie kreatywne, oprawę graficzną – 2D, 3D, VR, Augumeted Reality czy produkcję w wirtualnym studiu).

 

07 maj 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.