Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

KDK Events organizuje event online dla Instytutu Biznesu Rodzinnego

Agencja eventowa KDK Events zorganizuje dla Instytutu Biznesu Rodzinnego Kongres Family Business Week. Wydarzenie zostanie zrealizowane w formule eventu online. KDK Events odpowiedzialna jest za kompleksową organizację przedsięwzięcia. 
 

Do zadań KDK Events należy mi.n.: stworzenie platformy internetowej do organizacji 5-dniowej konferencji w formule online, streaming głównej części konferencji, stworzenie pokoi tematycznych, modułów networkingowych, strefy sponsorskiej z możliwością streamingu live, a także organizacja e-spotkań 1:1.
Family Business Week w formule online to 1200 uczestników, 50 prelegentów z całego świata, 100 konsultacji eksperckich i 15 pokoi tematycznych. Każdego dnia wydarzenie będzie transmitowane online przez 5 godzin.


Program przedsięwzięcia został podzielony na pięć części tematycznych: firma, przywództwo, majątek, właściciel i rodzina, globalne otoczenie firmy. Wydarzenia ma na celu dyskusje o rozwoju i zabezpieczeniu firm rodzinnych w czasie kryzysu. Kongres odbędzie się w dniach 18–22 maja 2020 roku.
www.familybusinessweek.pl

14 maj 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.